Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Westworld-fanok! Ha a parkban...

Westworld-fanok! Ha a parkban megszeretnél nagyon egy host-ot, de nem tudná elfogadni a kinti valóságot, mit tennél?

Figyelt kérdés

Hogy vennéd rá arra, hogy a kinti világot jobban elfogadja és kívülről lássa a saját életét?


Nem szakadna bele a szíved, ha bekrepálna, mert nem állna készen rá?



2020. júl. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy lehetne annyira megszeretni egy robotot, hogy megprobald kivinni magaddal oda, ahol rendes, élő, érző emberek vannak.

Ha már úgyis tettétek hogy az egy emberi lény, akkor megkérném, hogy írjak át a memóriáját, kellemes emlékekkel a külvilágról. Ha nem tetszik neki valami, akkor kiveszed a fejéből azt a bogyót és leallítod. Addig kérném a korrekciót amíg olyan nem lenne amilyet elvárok.


Kedves kérdező! Esetleg nem gondoltál arra, hogy maradj te vele odabent a játékban?

2020. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom elképzelni.

Viszont bent maradni azért nem lehet, mert eléggé drága játék.

2020. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy nem opció nekem bent maradni vele.


Azért lehet megszeretni, mert alig van határa az emberség és közte.


További tippek is érdekelnének. :)

2020. júl. 3. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Inkább alíg van köze egy host-nak az emberhez. Még itt is. Bár a Westworld-ben, az emberi elme és lélek is, egy adathalmaznak van ábrázolva.


Szex vagy szerelem robotok. Perverz.

2020. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értelmszerűen olyan host-ra gondolok, ami a megtévesztésig emberi.

Mint pl. Ashley, Bernard.

2020. júl. 4. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Kint mi nem tetszik neki? Esetleg elköltözni olyan környezetbe a külvilágban ami jobban bejön neki?
2020. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudja feldolgozni, hogy annyira más a világ mint aminek gondolta. Nem békél meg azzal, hogy a benti barátai nem voltak valódiak, a benti élményei sem voltak azok.


Próbálok neki segíteni, de sokszor visszavágyik.

2020. júl. 4. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!