Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a csajok szilikon...

Aki látta a csajok szilikon ez lesz a paradicsom című sorozatot tőlük kérdezném (lent )?

Figyelt kérdés

1.Mi a véleményed róla hogy így ért véget ?

2.Szerinted hogy lett volna jó vége ?

3. Ha már mindenképp így kellett lenni(Catalina halálára gondolok) ezután forgattál volna még 1-2 részt? Ha igen miről ?


Már többször is játszották de sose láttam a végét ezért ma megnéztem szerintem nagyon szormorú lett a vége tuti hogy nem így fejeztem volna be a sorozatot


kíváncsi vagyok a véleményetekre


2010. aug. 4. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
jaa és most jutott eszembe még egy kérdés: ki az írója és mi a címe annak a könyvnek ami alapján készítették a sorozatot ? és hogy ezt lehet e magyarországon kapni ?
2010. aug. 4. 14:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Őő én nem néztem mindennap de amikor tudtam belenéztem...

1. nekem 'tetszett' a vége, mert nem az a sablonos happyend lett hanem teljesne más

2. -

3. Én forgattam volna még 1 részt, amibe mondjuk eltemetik és kiderülne h ki ment el rá... Jessica miként reagál mikor megtudja h meghalt... egyéb:D

2010. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gustavo Bolívar: Sin tetas no hay paraíso a könyv címe, nálunk sztem nem lehet kapni, de az Amazonon meg lehet rendelni angolul/spanyolul.
2010. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én néha bele-bele néztem, de a végét nem látta... Mi lett a vége? :) Hogy halt meg?
2010. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem olyan szomorú :'(
2010. aug. 4. 21:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... nem erre számítottam... a végén, amikor beszél, az szép rész, de nem igazán értem, hogy miért álcázta magát. Majd holnap megnézem a többi videót is!
2010. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké de utána a fenti kérdéseimre válaszolj :D
2010. aug. 4. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!