Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik ezek a "Kill Ice age...

Mik ezek a "Kill Ice age baby!" mémek?

Figyelt kérdés

Ugye a Jégkorszak első részében szerepelt ősember kisgyerekről van szó.

Még talán a koronával együtt jött be, úgy láttam de nem értem mi a sztorija/lényege a mémnek...



2020. aug. 18. 08:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, tudom mit jelent.
Nem, nem is hallottam még róla.
Én se tudom mi az :D
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy petíció: [link]

Valamelyik idióta kitalálta, hogy petíciót indít, mert szerinte nagyon iritáló ez a kisgyerek, meg valami olynq is írt, hogy a Malfred (vagy nem tudom hogy hívják a mumutot)-ot manipulálja. Bár nem tudom hogy pontosan hogyan szeretné megölni...

2020. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom, a Reddit nevű oldalról származik. Valakinek szimplán nem jött be a karakter, ezért csinált poénból egy ilyen posztot/subredditet, és csomóan csatlakoztak poénból :D


Nyilván nem gondolja komolyan a megölését, és amúgy is csak egy fiktív karakterről van szó. De azóta létrejött egy csomó kép, képregény, videó, ahol meg igen, szóóóval...

2020. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Egy baromság.
2020. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Minek emeled ki a kérdést, ha megkaptad már a választ?
2020. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!