Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a Tenet című...

Aki látta már a Tenet című filmet! Milyen volt, érdekes? Érdemes volt megnézni? Tartalmat ne írj, csak hogy jó volt-e vagy rossz?

Figyelt kérdés

Illetve még azt is írd meg, hogy Christopher Nolan filmjeit kedveled-e és ebből majd kiderül számomra az ízlésed.



Írjatok! Köszi!



2020. aug. 27. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem rajongok a fickóért, az Eredetet szeretem. Nehéz körülírni milyen érzéseket hagyott bennem. Nem tetszett mert igazán nem is értettem, ami elég zavaróan hatott rám mert imádom a filmeket, a legtöbbet láttam és ennyire zavaros filmet én még nem éltem. Meg kellene nézni újra és újra, hogy tisztuljon a kép de nem adott akkora élményt, hogy kedvem legyen még 2 és fél órát ezzel töltenem. Ha ajánlani kellene nem tenném. Nolan fejében mindig nagyon furcsa gondolatok kavarognak de ezzel most olyat mutatott amit csak a jövő fog értékelni.
2020. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nolan az egyik kedvenc rendezőm, és véleményem szerint vitathatatlanul egy zseni, mind technikai, mind észbontó történeti szempontból.

Viszont ahogy egyik alkotása sem, úgy a Tenet sem egy könnyű darab. Aki csak egy kis szórakozásra, kikapcsolódásra vágyik, az kerülje a Tenetet, főleg ha még egy Nolan filmet sem látott. Nolan ugyanis elvárja a nézőtől, hogy használja az eszét és figyeljen a komplex és meg nem magyarázott cselekményre. Semmit sem rág az ember szájába, de egyúttal mindent el is mond/megmutat, amit akar, a teljes képet azonban már magadnak kell összeraknod.

Továbbá olyan látványos jeleneteket alkot, ami Ludwig Göransson elképesztő zenéjével maradandóan az agyadba ég, és leesik az állad.

Az egyetlen gond a filmmel egyedül a karakterek távolságtartása volt, szinte mindenkiből, még a Főszereplőből is csak egy szeletet ismerhettünk meg, ami már-már túlságosan is megfoghatatlanná teszi a filmet.

Összegzésül ez egy kihagyhatatlan és zseniális film-műalkotás azok számára, akik szeretik Nolan más, vagy egyéb gondolkodást igénylő filmeket. Még annyit, hogy én úgy hiszem, ahogy a Tenet film is utal rá, ez az utókor számára hangsúlyosabb és még jobb film lesz, mint most számunkra. A legmodernebb film az eddig filmtörténelem során. 9/10

2020. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!