Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twilight vs. Vampire Diaries...

Twilight vs. Vampire Diaries vs. True Blood. Melyik a legjobb? MINDENKÉPP OLVASD EL A LEÍRÁST!

Figyelt kérdés

Először is: olyanoktók NEM kérek véleményt, aki csak azt írja, hogy mindhárom szar meg hasonlók...


Továbbá csak olyanok írjanak, akik mind3at nézik/olvassák. Külön írjátok le, hogy könyvben melyik a legjobb, és hogy filmben melyik a legjobb.


2010. aug. 6. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
könyben egyértelműen twilight, filmben egyértelműen vampire diaries
2010. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem a Twilight (film) az elején se fogott meg, a Vampire Diaries viszont annál inkább. A True Blood-ból még egy részt se láttam,és nem is tervezem elkezdeni. Szóval így én azt mondom hogy a Vampire Diaries a legjobb a három közül, az meg nem mellékes hogy Damon :$ szóval miatta is:D amúgy könyvben egyiket se olvastam.
2010. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

filmben:

1; Vampire Diaries (Stephan)

2; Twilight, True Blood. (itt nem tudok választani a kettő közül:)


könyvben: csak az alkonyatot olvastam de ott a második rész annyira nem tetszett, mert a könyv 90%-a arról szól, hogy Bella mennyire szenved Edward elvesztése miatt..( de amúgy szeretem )

2010. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Könyvben Twilight és a True Blood nagyon jó, viszont filmben inkább a Vampire diaries és a Twilight.
2010. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

könyv: egyértelmű h twilight de szerintem a Vd is jó

film: VD. nem mondom azt h alkonyat áll a második helyen mert szerintem úgy rosz a h van az egész film. a színészek meg végképp rosszak.

a harmadikat nem láttam és még nem is olvastam de azt a véleményt kaptam róla h egyik ismerősömtől h nem a legjobb az alkonyat könyvhöz képest

és egyetértek Damon!! imádom kellett már egy ilyen vámpír. és a VD ben megtalálták a legjobb színészeket. és mégegyszer : imádom Damon-t!!!:D:D

2010. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

könyvben csak a twilightot olvastam az tetszett :) az 1. és a 3 film is irtó jó volt, de a második unalmas mint állat :S nagyon gáz, de a moziban csak egy monster tartott életben, különben tuti elalidtam volna....

a vampire diaries és a true blood között nem tudok dönteni. na jó talán akkor már a vampire diaries. már nagyon várom a a második évadot. ááá szept. 10 hol van az még. mondjuk a suli miatt inkább ne is jöjjön el, de mindegy :S

a true bloodot viszont lehetetlen magyarul nézni sookie ostoba szinkronhangja miatt. egyszerűen kikészít...


akkor ez a végleges rangsorom:

1. vampire diaries (pasik miatt)

2. true blood (nincsnek hozzámvaló pasik, de sorozat és ezért jó sokáig lehet nézni xD)

3. twilight (túl nagy a hiszti körülőtte, és rob nem jó pasi, emiatt az egész edward karakter torzul. továbbá film és ezért túl rövid)



16/L

2010. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak a Twilightot olvastam,az nagyon tetszett(kedvencem a Breaking Dawn:).

A Vampire Diaries-t és a True Blood-ot csak filmben láttam,de úgy hallom,hogy a VD könyvben tök más,mint a sorozat.És a True Blood állítólag könyvben is jó:)


Szóval a kedvencem:

-könyvben a Twilight,azt nagyon-nagyon szeretem:)

-filmben a Vampire Diaries és a Twilight,mindkettőt nagyon szeretem:)

A True Blood nekem nem igazán tetszett:(

Team Damon és Team Edward!:)

14/L

2010. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

könyvben a twilight sorozat. ( most is azt olvasom )

filmben pedig a Vampire Diaries. :)

2010. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Könyvben csak a Twilightot meg a True Bloodot olvastam, de a Twilight könyvben jobb, a True Bloodnak így nem tetszik a stílusa :P

Filmek:

1.True Blood (nagyon imádom,amióta bejött ez áll az első helyen, mert ez nem olyan nyálas)

2.Twilight (a 2. könyv a kedvencem mert amikor olvastam én is pont ilyen helyzetben voltam, szóval át tudtam élni)

3.Vampire Diaries (Nem olvastam, filmben sztem kicsit gyenge de azért kedvelem)

2010. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A True Blood-ot nem szeretem. Túl gyilkolós! :)

Am számomra jó a Twilight Saga és a Vapire Diaries is. Mind a kettőt imádom. a T.B.-t is elolvastam meg meg is néztem de annyira nem tetszett... :S:S

2010. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!