Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudom beállítani a...

Hogy tudom beállítani a netflixen?

Figyelt kérdés

Nézek egy sorozatot a netflixen es egymas után jatsza le a reszeket, sőt az uj evadot is elkezdi. A probléma az, hogy elalszom, rajta, ami onmagaban nem lenne baj hiszen ez a celom, de a baj az, hogy nem áll le soha. Hanem jatsza az uj részeket egymas utan es erre ebredek hajnalban... Ami egy ördögi kört generál, mert nem vagyok, jó alvó es ilyenkor újra elkezdem nézni, amig el nem alszom...



Na mindegyis... a lenyeg a lenyeg hogy letezik olyan beallitas a netflixben hogy ne jatsza egymas utan a reszeket, hanem megalljon, ha az adott epizodnak vege van? Segitenel, ha van ilyen hogy kell beallitani?

Köszönöm a valaszaitokat!



2020. szept. 20. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Min nézed? Lehet arra kellene kikapcsolási időzítőt rakni, a kikapcsolt tévé/számítógép pedig a programot/lejátszót is bezárja.
2020. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tablet
2020. szept. 20. 11:37
 3/4 anonim válasza:
Weben lépj be a netflix fiókodba, és a profilbeállításokban ki tudod kapcsolni a folyamatos lejátszást.
2020. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat, ki fogom probalni!
2020. okt. 5. 15:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!