Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen személyisége lenne egy...

Milyen személyisége lenne egy Voldemort által nevelt Harry Potternek?

Figyelt kérdés

Nos tegyük fel Voldemort megöli Harry szüleit. Viszont Harryt inkább ő nevelte volna fel, mert félne tőle. Ugye mert az egyik kiválasztott ő. A másik pedig Neville. És Voldemort jó sok mindenre megtanítaná. Szerintem sokkal erősebb lenne mint az eredeti trílógiában. És tisztellné Voldemortot. De ha esetleg a véletlen folytán kitudna derülni az, hogy ő a szülei gyilkosa. Akkor egy ilyen Harry, mit tenne. Ugyanúgy Voldemort melett maradna! Esetleg bosszút és végezne Voldemortal. De onnantól kezdve ő akarna a sötét nagyúr lenni. És ő irányítaná a halálfalókat. Ha behodolnának neki, akkor szerintem le is győznének mindenkit. Vagy pedig át állna Dumbedore mellé ha nem is más valakinek a hatására pl Piton hatására?


És tegyük fel ha ez történik. Akkor ugye Neville is sokkal jobban oda tenné magát. Tehát szerintetek ez a Neville képes lenne legyőzni egy gonosz harry pottert. Vagy ez a Harry Potter még Dumbedoret is legyőzné a rengeteg varázserőnek. És Voldemort tanításainak köszönhetően?!



2020. okt. 7. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétel névül személyisége a könyv alatt sok minden miatt nem tudott kiforrni. A szigorú nagymama nem voltak sok barátai elvileg a pálcája sem volt az igazi. Nehez megjósolni hiszen az önbizalma csak az 5. Könyv felé kezdett kialakulni. Mindenesetre teszik az elméleted
2020. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nem feltétlenül
2020. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyen sith szintű mester és tanítvány viszony lehetne köztük szerintem.

a mester birtokolja a hatalmat,a tanítvány pedig sóvárog utána.

és végülis csak azért marad a mesterrel,hogy az csöpögtesse neki a tudását.

amikor pedig úgy érzi mindent tud,akkor megpróbálja megölni ls ő lesz a mester.

2020. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem a fikció címére,de van hasonló sztori, legalábbis elkezdve.

Ott nem ölte meg a szüleit, hanem Peter elrabolta őt, átadta Voldemortnak, aki némi kínzás után módosította a kis Harry emlékeit a szüleiről, és utána maga nevelte fel.

Bár a sztoriban Voldi kicsit más volt, mert megszerette a "fiát", akit elkaptak az aurorok, majdnem megölték, merthogy Voldi kivégzője volt :)

Ha eszembe jut a címe, akkor visszatérek és leírom, hátha érdekel az eddig megírt sztori, bár szerintem ezt már nem fejezi be aki elkezdte, pedig nagyon érdekfeszítő volt.

2020. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!