Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ez a rajzfilm ?...

Mi lehet ez a rajzfilm ? Ismét ilyen kérdés,de ennek megtalálásába ismét beletört a bicskám.Megjegyzésben a részletek.

Figyelt kérdés
Valamilyen rajzfilm ez,éjjel adták M1/M2 vagy Duna TV. Valami iszonyat szürreális volt,a háborúról szól,ahol az égő harckocsik fává változnak,utána meg egy maradat mutattak,ami egy faágon csiripel. Nagyon kevés info,de hátha valakinek beugrik.Nem beszéltek benne,amolyan néma film volt,színes. Szintén régi emlék,ezért nem emlékszem ennél többre.

#rajzfilm #televízió #szürrelista
2020. okt. 27. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. :)


Nem emlékszel még néhány részletre, pl. milyen hosszú volt, mikor és hol készülhetett, milyen volt a karakterábrázolás?

2020. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az élőlényeket nagyon részletgazdagon ábrázolták,az emberek és emberi találmányokat minimalista módon. Sajnos a hosszára sem emlékszem,mert mindig csak egy részletet kaptam el belőle. Sokszor rákerestem már,de hiába.Ha filmes lennék és jobban ismerném a technikákat az is sokat segítene. Ha esetleg valaki itt ismeri,vagy netán véletlenül ráakadnék,írok
2020. okt. 27. 16:57
 3/3 A kérdező kommentje:
De hasonlítani kellene akkor Jankovics Marcell,Rófusz Ferenc stílusa.
2020. okt. 27. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!