Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elérhető valahol szinkronosan,...

Elérhető valahol szinkronosan, jó minőségben a következő ősrégi francia rajzfilmsorozat (Les enfants de la liberté, 1989)?

Figyelt kérdés
Nosztalgiából szeretném visszanézni a 8 részes "Les enfants de la liberté", azaz "A szabadság gyermekei" című rajzfilmsorozatot, lehetőleg az egykori magyar szinkronnal. Itthon 1991-ben és 1992-ben vetítette az MTV. Franciául igen rossz minőségben a youtube-on elérhető úgy, hogy a 6. rész második fele hiányzik. Magyarul a 2. és a 8. rész érhető el. Szeretném kérni, ha esetleg valaki tud a többi szinkronos rész fellelhetőségéről, jelezze. A legrosszabb esetben jó lenne legalább a 6. rész is valamilyen nyelven, hogy teljes legyen a sorozat (illetve kuriózumként érdekelne más nyelveken is a sorozat, ha valahol megvásárolható).

2020. nov. 1. 13:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Javítás a végére: *illetve kuriózumként érdekelne más nyelveken is a sorozat, ha valahol elérhető/megvásárolható
2020. nov. 1. 13:44
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

erre én is emlékszem, nagyon szép volt a zenéje

sztem neten keress rá, youtube, videa

2021. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2


Köszönöm szépen a választ. Örülök, hogy más is emlékszik rá.

Kerestem és kérdezősködtem már rengeteget, de sehol semmi.

Csak két rész lelhető fel magyarul, azok megvannak a youtube-on, a többinek se híre, se hamva. Egyszerűen nem hiszem el, hogy senki nem vette fel a többi részt VHS-re.

2021. okt. 2. 20:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3 torrent oldalon is néztem de nem találtam,(az nCore-on is)
2021. dec. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4


Igen, nekem is ez a bajom. Sebaj, azért köszi. Ha véletlenül előkerülne valahol, kérlek, azért írj. Előre is köszönöm szépen.

2021. dec. 15. 14:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kickass torrent oldalon fenn van, de fizetős az oldal
2022. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm szépen.


Milyen nyelven van? Ha esetleg meg tudnád nézni, hányadik rész van fent?


Előre is köszönöm szépen.

2022. jan. 9. 15:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, adj meg adatokat róla mint pl ki rendezte, mert vannak hason címűek is, találtam is egyet, az azonban 2008-as, rendezte: Marc Lévy. Oroszul van a leírás, most hadd ne nézzem meg fordítóval mert esetleg nem is erre gondolsz. A "2008" lehet esetleg újrakiadás is, ki tudja...
2022. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8


Köszönöm szépen, hogy írtál. Nem lett újra kiadva, csak 1989-ben megcsinálták a franciák, aztán kétszer vetítette az MTV a 90-es évek elején.

Ha esetleg valaki nem vette fel VHS-re a maradék hat részt, akkor sajnos nem sok esélyt látok rá, hogy előkerül.


Rendező: Patrick Schwerdtle


Az összes egyéb adat itt megtalálható:


[link]

2022. máj. 16. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol megnéztem ahol lehetséges lenne, de azon a 2 részen kívül sehol nem lelhető fel szinkronnal. Szóval valóban az az egy esélyed, ha valaki felvette.
2022. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!