Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lily Evans szerelmes volt...

Lily Evans szerelmes volt Pitonba gyermekkorában?

Figyelt kérdés

Elég sokszor megvédte mikor James és Sirius bántotta ,lehet hogy többet érzett Piton iránt mint barát?


Szerintetek ha nem bántsa meg Piton a "sárvérű" kifejezésével jó eséllyel össze jöttek volna?



Végezetül ezt a Lily-ért érzett szerelmi harcot inkább Piton vesztette el mint James nyerte meg? (Mert szerintem ha Piton nem bántsa meg jó eséllyel össze jönnek..)


Normális válaszokat légyszi ,köszönöm



2020. nov. 15. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, sima barátok nem védhetik meg egymást? :P


Szerintem sose érzett többet, de ki tudja

2020. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak barátok voltak, de ki tudja, mi lett volna, ha Piton normális
2020. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Piton állítólag Sirius Black-el szerelmeskedett a Tiltott Rengetegben
2020. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész egyszerűen csak nagyon régről ismerte, és jó barátok voltak.
2021. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lily sztm. Csak barátként érzett iránta, és nem is tudott arról, hogy Piton szeretné. Az elején legalábbis biztosan nem. Nem hinném, hogy összejöttek volna, mert Lily sosem gondolt rá úgy. Szerintem legalábbis.

A szerelmi harc... Teljesen felesleges volt, mert Lily Jamesbe szeretett bele, nem Pitonba, bármilyen jó barátok is voltak. Ők csatározhattak ugyan Lily szívéért, de a végén ez egyáltalán nem számított. Ha Piton nem sárvérűzze le, akkor is csak max. barátok lehettek volna, mert Lily szerette Jamest.

Max akkor jöhettek volna össze sztm. Pitonnal, ha Lily nem szerelmes senkibe, Piton pedig ezért azt gondolja, hogy Lily viszontszereti, így bevallja neki az érzelmeit, mire Lily, nem tudva mi az a szerelem, elhiteti magával (is), hogy Ő is szereti.

Remélem sikerült valamennyire normálisan fogalmaznom. Egyébként bocsi, de Jilly fan vagyok, szóval az elfogutságért sorry.

2021. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem alapból azért lett az imádott Lily lesárvérűzve, mert lehetett egy friss ropogós szerelmi visszautasítás épp a napooban. Lehet hogy nem lett ez kimondva egyáltalán de biztosan akkoriban esett le Pitonnak hogy nem lesz itt happy end.



Másfelől, el tudom képzelni hogy pont abban az évben, 15 évesen Lily fiúként is érdekesnek találta volna Pitont, egy rövid időre benne volt a pakliban... csak aztán nem.jutottak semmire egymásaal.

2021. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!