Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a kedvenc filmes idézeted?

Mi a kedvenc filmes idézeted?

Figyelt kérdés
Lehet nyugodtan többet is írni. Esetleg azt is írjátoo le, hogy miért pont az az idézet a kedvenc.

2020. dec. 3. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én a Titanicból írnám azt, amikor a film végén az idős Rose azt mondja, hogy:


"Élt egyszer egy Jack Dawson nevű fiú, aki megmentett engem, minden módon, ahogy csak egy embert meg lehet menteni."


Ezelőtt pár képkockával pesig a fiatal Rose a mentőhajón úgy diktálta be a nevét, hogy Dawson, Rose Dawson.


Ez a két sor megkoronázza a filmet!

2020. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg az aprót te mocskos állat-Reszkessetek betörők🎄
2020. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

You are an ugly motherfųcker (Predator)



Meg a harmadik típusú emberrablásokból pár kis monológszerűség:


Az emberek szeretnek olyasmit vizsgálni, amitől félnek. Nézegetik, nevet adnak neki, így a szentek Istent, a tudósok pedig bizonyítékokat keresnek. Mindenki fel akarja fedni a rejtélyt, hogy elűzze a félelmet.


A világban kétféle dolog történik: nagy dolog és kis dolog. De elég igazságtalan nagynak és kicsinek nevezni őket. Mert ha velünk történik valami, elveszítünk valamit vagy valakit, aki fontos volt nekünk, akkor csak az számít. Lángba borulhat körülöttünk a világ, az sem érdekes, egyáltalán nem érdekes.


Van egy elméletem, hogy miért tesznek ilyen szörnyű dolgokat az emberek. Ugyan azért, amiért a gyerekek püfölik egymást az iskolaudvaron. Ha te vagy az, aki üt, az azt jelenti, hogy nem téged ütnek. Ha te vagy a szörnyeteg, akkor nem vár semmi a sötétben, hogy rádugorjon. Tényleg ilyen egyszerű. Az emberek azért csinálnak szörnyű dolgokat, mert félnek.


Mi alapján lehet megítélni valakit? A legszörnyűbb tette alapján? Vagy a legjobb szándéka után?


Az emberek elhiszik, amit el akarnak hinni. Mindenre magyarázatot keresnek és belekapaszkodnak. Végül már nem számít, hogy mi a trükk és mi a valóság. Csak az számít, hogy hisznek benne.

2020. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasta la vista, baby.


80-as 90-es évek akciófilmjein nőttem fel, és a Terminator filmek az elsők közt váltak kedvenceimmé. :D

2020. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan nap volt, amikor bármelyik percben leeshet a hó... és a levegő tele van elektromossággal... szinte hallani lehet. És ez a zacskó csak táncolt velem... mint egy kisgyerek, ha könyörög, hogy játssz vele. 15 percen át. Ekkor jöttem rá, hogy ott van... ez a teljes élet, a dolgok mögött... és ez a hihetetlen jótékony erő, mely azt akarja, hogy tudjam, nincs okom félni... (...) Néha olyan sok a szépség a világban, úgy érzem, ki se bírom. És a szívem egyszer csak megszakad.“

Amerikai szépség

2020. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Táncoltál már valaha az ördöggel sápadt holdfénynél?"


https://www.youtube.com/watch?v=8X__jW_Ig88


Jack Nicholson meg is válaszolja, miért jó:


"Csak mert olyan szépen hangzik."

2020. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Predatorból: "De rusnya egy féreg vagy te!"


Star Wars: "Én vagyok az apád!"


Utóirat: Szeretlek-ugyanaz, mint a cím :D


Batman:


"Miért zuhanunk a mélybe, Bruce?

Hogy megtanuljunk kimászni belőle."


Benjamin Button különös élete:


"- Mit szólnál, ha azt mondanám, hogy én vagyok az egyetlen, aki itt nem öregszik, hanem egyre fiatalabb lesz?

- Hát, akkor nagyon sajnálnálak azért, mert végig kéne nézned a szeretteid halálát."

2020. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Louis! I think, this is the beginning of a beautiful friendship!" - Macskajaj / Casablanca


"Nem értek hozzá, csak vezetem!", "Ne bombázz a negatív hullámaiddal!" - Csodabogár (Kelly hősei)


"Mit hadonászol előttem a kezeddel? Jedinek képzeled magad, vagy mi? Rám nem hatnak az elmetrükkök!" Watto (The phantom menace)


és


"Maguk nem ezeket a droidokat keresik!" Ben (Obi-wan) Kenobi (The new hope)

2020. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen Obi Wan elmetrükk:


"-Most mész és átgondolod az életed!

-Most megyek és átgondolom az életem."


Obi Wan+Anakin:

"-Anakin, úgy érzem egyszer te fogsz a sírba vinni..!

-Ne mondj ilyet mester!"

2020. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem a Star Wars-ból ez a kedvencem: "Egy jó lézerstukkerrel többre mész, öcsi, mint ezzel a spádéval és az egész humbuggal. Humbug ez, én mondom."
2020. dec. 20. 11:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!