Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hasonló sorozatot keresenék...

Hasonló sorozatot keresenék mint az Avatarok (Aang és Korra legendája), Sárkányheceg,vagy élőszereplősből olyat mint a Vaják, The Boys, tudnátok ilyet mondani?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Levél a királynak
2020. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
For all mankind
2020. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Ehhez hasonló a "Levél a királynak" című sorozat.


Meg nagyon ajánlom a Chicago Fire-t (Lángoló Chicago-t). Innen tudod nézni.:

[link]


Üdv: casey91

2020. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Voltron: A legendás védelmező

She-Ra and the Princesses of Power

The Owl House

Trollvadászok

2020. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha Vaják, akkor Trónok Harca. Biztos sokat hallottál már róla, de hidd el, nem fogsz csalódni.
2020. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm jöhet még, ment a zöld pacsi :)

A She-ra-ba belenéztem, de nem mindhez van magyar felirat, sajnos a Netflixen meg nincs fent.

2020. dec. 5. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is ilyesmi ízlésem van, ezért a Trónok harcát, The 100-ot,a 12 majmot, Westworld-öt, Humans-t és a His dark materials-t tudnám ajánlani.
2020. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. dec. 7. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha nyitott vagy animékre is, akkor az Akatsuki no Yona tetszene neked szerintem.
2021. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első le lett pontozva, a harmadik meg nem. Ki érti ezt? (Félreértés ne essék, nem a harmadik ellen szólalok fel, hanem nem értem, hogy az egyes miért lett lepontozva.)


Hogy valami értelmeset is szóljak hozzá... a Boyst nem ismerem, a Vajákot pedig csak könyvben olvastam, de a másik két esetben tudok segíteni.


A sárkányherceg rengeteget inspirálódott a Trónok harcából (ha a Vaják tetszett, ez is fog), Gyűrűk Urából, Így neveld a sárkányodatból és a Percy Jacksonból (bár ebből csak a könyvet ajánlom)


Az Avatár pedig a fent említett LotR és GoT mellett a Star Warsból inspirálódott, többek között.

Az Avatár még nagyon nagy mértékben inspirálódott a Naruto-ból (bár azért ez nem ér fel az Aanghoz), és még nagyobb mértékben a Fullmetal Alchemistből (A bölcsek kövének nyomában és Testvériség. Két sorozat, egymástól független adaptációi az alapmű mangának, mind a kettőt érdemes megnézni, mert nagyszerűek. Nekem a Bölcsek kövének nyomában tetszett jobban, de a Testvériség jobban hasonlít az Avatárra - az más kérdés, hogy az későbbi is, mint az Avatár...)


Én ezeket ajánlom. :D

2021. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!