Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek életszerűtlen,...

Szerintetek életszerűtlen, vagy nevetséges esetleg, mikor a Drága Örökösökben, vagy a Barátok köztben mindig magánakciókba kezdenek civilek, hogy fegyveres bűnözöket kapjanak el, ahelyett hogy hívnák a rendőrséget?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ott is tisztában vannak vele, hogy a rendőrség korrupt és a maffiakormányt szolgálja ki, így a fegyveres bűnözőket is, akik a csicskásaik.

Minap nálunk kapcsoltak le párat, az őket éppen fedező rendőrökkel együtt.

Szóval szerintem nem annyira nevetséges, hogy nem bízunk a rendőrökben.

2020. dec. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a nevetséges, hogy egy fegyvertelen civil álig felfegyverzett bűnözökkel száll szembe.
2020. dec. 18. 13:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Az szomorú, hogy nem megbízhatóak a rendőrök.
2020. dec. 18. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A korrupció mellett a bürokrácia is lassítja a tényleges rendőri intézkedést, teszem azt eltűnt személy esetében. A drága örökösök Slaven-je pld zsoldos, volt katona vagy mi a fene, aki tapasztalt alvilági körökben. Na most ha nekem egy ilyen haverom lenne, és bajba kerülnék, inkább szólnék neki, mint a töküket nem találó, tohonya zsaruknak. És igen, néztem a drága örökösöket. :D
2020. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha lenne egy Szlávenhez hasonló barátom, akkor inkább neki szólnék és ő szólna a rendőr barátainak, mint a 112-őt, meg a 107-et tárcsázgatnám, hogy a bürokraták, unottan, mint a Reszkessetek betörőkben, 5 percenként egymásnak, utána meg kismillió másik XY-ért felelős valakinek kapcsolgassanak. Szóval szerintem abszolút valósághű, csak nem minden településen van egy volt jugoszláv háborús szabadságharcos, akinek különféle alvilági és lázadó csoportokkal vannak tapasztalatai. Természetesen az, amikor egy full civil kezd el nyomozgatni és semmilyen múltja sincsen, az azért nem valósághű, mert valószínűleg senkinek nem lenne ehhez bátorsága, másrészt, általában nem egy Szappanosékhoz hasonló családba születsz, harmadrészt, egy olyan országban, ahol a Tolvajkergetőket sem nézték jó szemmel, a nagyok közül sokan, ott szerintem egy ilyen akcióért, nem kitüntetést kapnál, mert segítettél a rendőrségnek, hanem bilincset, meg egy jó pár évet.
2020. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*meg persze segítene ő is nem csak másnak szólna.
2020. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg adott esetben önbíráskodásért is elővehetnek, meg a bűnöző feljelent testi sértésért nálunk, ha jól tudom.Ez itt a helyzet.
2020. dec. 24. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:
... Ez a magyar közbiztonság és igazságszolgáltatás. Mindegy, szentestét nem ezzel akarom tölteni...
2020. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!