Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha a „Drága örökösök” szerbjei...

Ha a „Drága örökösök” szerbjei tökéletes magyarsággal beszéltek a magyarokkal, miért kellett a „Keresztanyu” egyes szereplőire mímelt idegenes akcentust erőltetni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Miért ne lehetne?

Mi a kettő között az összefüggés? Ugyan azok a szereplők és szerepek?

2021. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

- Kötözködni én is tudnék!

- Közvetlen összefüggés ugyan nincs, de ugyanaz a Hámori Barbara a történetek kitalálója. Éppen ezért hoztam fel példának a „Drága örökösök”-et. A kérdés változatlan: Miért erőltettek rá Magyar Attilára egy nem életszerű, idegenes akcentust??

2021. jan. 14. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

- kötözködni a kérdéssel is kötözködsz, hiszen szertiend sincs összefüggés, mégis oda teszed.

- A sorozatban nem ez az egyetlen dolog, ami miatt gagyi :)

2021. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Engem az se tegezzen le, aki számomra rokonszenves! Újabb kötözködés volt: Ha nem indulatból olvasna és válaszolt volna, észrevehette volna, hogy nem azt írtam, amit utólag a számba kíván adni: „közvetlen összefüggés" és összefüggés között legalább annyi a különbség, mint például az „első lettem a versenyen” és a „majdnem első lettem a versenyen”

Újabb reagálására még véletlenül sem tartok igényt! A neveltetésünk közötti óriási szakadéktól függetlenül, nem jutnánk közös nevezőre!

2021. jan. 15. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Szeretnének gratulálni a stílushoz és az intelligens megnyílvánuláshoz. A kivagyokiság és a pökhendiség mintaképe látszik. De legalább a sorozat nem lesz unalmas, mert a színvonal megvan. Lehet még magas is lesz!
2021. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Talán kérdezz egy olyat, aki a sorozatnál dolgozik, mert más valószínűleg csak találgatna, ha ennyire érdekel.
2021. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

A "Keresztanyu" rettenetesen pocsék, szégyenletes produktum. Végtelenszer önismételt, jellegtelen szar, ami kulturális mérgezést jelent. Egyedül a Tomasevics Tivadart megformáló Lengyel Ferenc, illetve Pityke karaktere, és az őt játszó színész alakítása az, ami kimagasló a vintatott, jellegtelen "történet", és a többi "teljesítmény" közül.


(Szakmában jártas emberként mondom, hogy) Pityke karaktere TÖKÉLETES immitáció. Tökéletes hitelességgel adja vissza az ukrán akcebtust, stílust, hangulatot, életszemléletet.


"Vikike", és Magyar Attila alakítása viszont kritikán aluli, köszönőviszonyban sincs bárminemű ukrán vonatkozással. Viszont azt a minősíthetetlen, minőségtelen szart amit nyomnak, azt végletekig túljátsszák - már a nyelv tekintetében.


Pityke a legnagyobb fenoménja a sorozatnak, az imádnivaló Lengyel Feri mellett. Pitykér először látva magam is azt hittem, hogy őt valódi ukrán színész alakítja (az őt megformáló színészt sajnos nem ismertem, az igazi tehetségeket nem helyezi előtérbe a média - például Németh Kristóffal ellentétben.

2021. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!