Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánlana jó cápás vagy...

Valaki ajánlana jó cápás vagy katasztrófa filmeket? Illetve erdős, túrázós horror is érdekel?

Figyelt kérdés

Mint például árvizes, földrengéses, tornádós stb.

Cápásból sokat láttam de hátha tudtok újat.

Amit láttam: Meg, Nyílt tengeren 1,2,3, 47 méter mélyen 1,2, a Zátony ( új és régi is), Bait



2021. jan. 20. 14:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Erdősből amiket láttam:

A Vadász

Halálos kitérő összes része

Texasi láncfűrészes összes

Varazsgomba

Felelem szigete

Eden lake

Wolf creek

Sziklák szeme

Sziklák vére

2021. jan. 20. 14:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Cápásból a Last Shark - az alap. Ez egy olasz film, azt hiszem perelték is őket, mert koppintottak a jaws-ből. Tintorera - szintén olasz (az olaszok nagyon rámentek a cápás horrorra egy időben)


Deep Blue Sea-t láttad? Gondolom igen, de hátha nem.



A 70-es évek a katasztrófafilmek évtizede volt, akkor mindenki katasztrófafilmet csinált, ott volt a Földrengés, a Pokoli torony, Meteor, Poseidon kaland, Rollercoaster. Az újabbak közül a Dante's Peak nagyon jó, a Vulcano jó, de nem annyira (szerintem).


Erdei túrázós - egyből egy magyar gyöngyszemmel kezdeném a Moth-tal. (2016-os, itt forgatták Veszprém mellett a Bakonyban), aztán nagyon jó túrázós a Just Before Down, Killing Grounds, The Ranger, Deliverance (ez ugye alap), Willow Creek, Madman, The Burning (ez szintén alap a túrázós horrorok között), Long Weekend (az eredeti 1978-ast keresd)


Én nagy rajongója vagyok a túrás horroroknak és a cápásoknak is, szóval sokat láttam.

2021. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem láttam a Deep Blue Sms-t de most pótolom, a másik kettőt sem láttam még.
2021. jan. 20. 14:35
 4/6 A kérdező kommentje:
A túrásokból ez szinten mind olyan amit nem láttam, hát igazán köszi ,ezekkal el szórakozóm egy darabig.
2021. jan. 20. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Háborgó mélység a kedvencem cápás filmem
2021. jan. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2-Headed Shark Attack

[link]


Mestermű!

2021. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!