Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki le tudná nekem írni a...

Valaki le tudná nekem írni a Vámpírnaplók 8. évadának cselekményeit?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nagyon meguntam, mert már túlhúzták az egészet és (szerintem) elvesztette az értékét, de a többiek egy csomószor szóba hozzák és szeretnék én is képben lenni. (A 6. évadot is futtában néztem meg.)

2021. febr. 3. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor bonnie meghal ugye elena visszajön ő megoregszik damonnal és mikor meghalnak a mennyet mutatják hogy elena meg damon sétál mystic fallsban elena bemegy a csaladi házukba ahol ott van mindenkije, damon meg elsétál a házukhoz ahol végre újra találkozik stefannal. Ennyire emlékszem nem tudom pontosan mi történt már az egész évadban. Enzo az meghal de bonnie nyit neki egy saját dimenziót szóval mikor bonnie meghal odakerül mellé. Stefan meg katherinnel együtt hal meg valami tűzben de így feláldozza magát és ő a mennyben talalkozik lexivel
2021. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De esetleg valaki le tudná írni részletesebben?

2021. febr. 5. 12:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!