Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik vámpíros film ez?

Blckgirl kérdése:

Melyik vámpíros film ez?

Figyelt kérdés
Nos ez egy elég régi film, és még kiskoromban láttam, azóta keresem. Kb 10 éve. Az egész úgy kezdődik hogy lesz egy földrengés vagy már nem tudom valami vihar vagy hasonló és 2 nő elköltözik a lakásából. És mennek egy hintóval. Az egyik kolbászt rakott a melltartójába (lol) na szóval megérkeznek a házhoz egy férfi fogadja őket és ez egy kastély, aztán beköltöznek és kiderül hogy a csávó az vámpír, és van egy titkos szobája és a végén elkapja a nőket és megakarja őket ölni. Még arra emlékszem hogy kimennek az udvarra vagy az erdőbe és ott van egy sír egy nőről és szerintem a kettő nő közül akik beköltöztek a kastélyba az egyikre hasonlít de ez már nem biztos nem nagyon emlékszem. Minden esetre köszönöm annak aki segít.

2021. márc. 2. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet valamilyen Dracula feldolgozás? Nekem az új Dracula sorozat jutott eszembe. De mivel írtad hogy régi ezért gondoltam hogy egy másik feldolgozása.
2021. márc. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!