Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legdurvább horror filmek amit...

Legdurvább horror filmek amit láttatok?

Figyelt kérdés
Kivéve Szerb film, Mártírok, Emberi 100 lábú

2021. márc. 18. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Charlie és a csokigyár játszik?
2021. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Halálos kitérő
2021. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Coming Soon

Két nővér

Unborn But Forgotten

Kuchisake Onna


Egyik sem amerikai.

2021. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Terrifier


Napokban néztem meg. Szerintem állati lett. Nem a hangulatot néztem, vagy a vérmennyiséget. Oké, vér van benne bőséggel. A bohóc alakítása nekem nagyon bejött, tényleg olyan, mint aki mellett még csak elsétálni se akarok soha. A kinézete para, az eszközei fertőzésveszélyesek és brutálisak, és tényleg egy őrült, akinek egy mondata nincs az egész film alatt, még csak egy "áu", avagy kiáltása sincs, nem úgy mint például... azt hiszem, Michael Myers, aki szintén nem túl beszédes, de azért adott ki valamennyi hangot, ha jól rémlik. A bohóc eszközei, mármint ahogy gyilkol, egy kivétellel nem mondanám, hogy olyan, amit még nem láttam, mégis ahogy mesterien megcsinálták, borsódzott a hátam. 170+ horrort láttam, mostanra igazán semmi nincs, ami megijeszt, ennél se ijedtem meg, de bólogattam, igen, ez nem az a szokásos, valamiért eltér a többitől. Mindközül, nekem a Terrifier a legdurvább. Jó, persze az Emberi százlábú se piskóta vagy a Cannibal holocaust, mert ha valóság alapon nézem, akkor a Cannibal h., aztán az Emberi százlábú, végül a Terrifier, de nekem az utóbbi jött be leginkább, mert minden klappol benne. Kellemeset csalódtam, hogy végre volt egy jó horror, ami le tudott kötni. Sőt, a bdsm-nek megfelelő jelenetnél, amit nem lövök le mi az, de úgy semmi szexuális, hogy megerőszakolja a csajt, na hát annál, mint lány, nőkezdemény, az a látvány kissé "aztaku*vaélet" volt.


19/l

2021. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
The empty man (még most sem értek szinte semmit xd)
2021. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú megnéztem ennek a Terrifiernek a trailerét, és nem merném megnézni:D
2021. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Saló - avagy Szodoma 120 napja. A klerikálfasiszta múltú/jelenű európai országokban betiltották, és az előre megfenyegetett filmrendezőt meggyilkolták érte.
2021. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!