Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szoktak ilyet csinálni a...

Szoktak ilyet csinálni a sorozatok? Homeland

Figyelt kérdés
Szoktak olyat csinálni, hogy kimondják hogy itt a vége, és hogy nem lesz több évad, erre mégis a jövőben kiraknak még egy évadot? Ilyen történt már meg, vagy lehetséges? Egyszerűen rosszul vagyok hogy vége a Homealandnek, nagyon szomorú vagyok.

2021. márc. 21. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2021. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Én attól vagyok rosszul, amikor már nincs mondanivalója a sorozatnak, de még több évadot csinálnak belőle.

Sőt! Azok a sorozatok a legjobbak, amiknek előre tudják, hogy hány évadot terveznek és már megvan a történet íve. Azokban tudnak igazán jót alkotni. Lásd Breaking Bad.


Homeland nagyon jól le lett zárva.

És szerintem Dexter is szépen le lett zárva. Aztán mégis lesz egy újabb évad. Tehát pontosan illik a kérdésre a válasz, hogy a Dexter egy olyan sorozat, amit lezártak és mégis folytatják. Mellesleg Dextert 3x láttam már. Homeland-et is meg lehet nézni előröl. Nagyon mást fog mondani egy-egy jelent, mert sokkal több háttértörténettel tisztába vagy még.


Veronica Mars azért húzta le a rolót, mert kifogytak a pénzből és már ráfizetéses volt. Erre a rajongók összefogtak és gyűjtöttek pénzt. Több, mint egy évadra elég pénzt összeszedtek. Mocsok jó évad lett belőle.


Kémes CIA-s sorozatok vannak. Egyik sem olyan jó, mint a Homeland. Ezért megértem, hogy hiányzik. Innen lehet válogatni

CIA-s sorozatokat: [link]

Kémes sorozatokat: [link]


Black List-et is nagyon dícsérik. Én még nem kezdtem bele, de az lesz a következő. Most Mindhunter-t nézem, ami után jön a Des. Ez inkább sorozatgyilkosos, de egész jó.

2021. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze a Modern Family is kapott 11. évadot, Brooklyn 99 ikonikus megmentése stb. de a Homeland-el nem ez lesz.
2021. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!