Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez normális? (MARVEL)

Ez normális? (MARVEL)

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm magára tetováltatta ezt a marvel tetkót

[link]

Szerintetek nem fogja megbánni?

Nagy marvel fan de nem tudtam h ennyire.

19 éves lány



2021. ápr. 1. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ő teste az ő dolga.

Szerintem jól néz ki, még úgy is, ha elvonatkoztatunk a Marveltől is.

És igen, ez normális, sőt, még lightos, vannak olyan marvel rajongók, akiknek a testük szinte már egy képregény és minden helyet valamilyen karaktel portréjával dobnak fel.

2021. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a fiatal lányok hajlamosak arra hogy hülyeségeket csináljanak. Ettől függetlenül ez még a "nálam belefér" kategória.
2021. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő teste az ő dolga.
2021. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félre be értsetek szerintem is jól néz ki , régebben én a bokámra rajzolgattam ezt fel allandóan.
2021. ápr. 1. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha megbánja, akkor szerinted mi történik? Szerinted tényleg bármiféle traumát okoz egy-egy megbánt tetkó? Főleg egy ilyen pici vonalrajz? Megsúgom, az esetek nagy részében nem okoz semmi ilyesmit :) Megszokja, hogy ott van rajta, ha meg nagyon zavarja baromi könnyen takarható másik mintával.
2021. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvan ez a tetko. Minimalista, nem az egész testét varrata ki, csak egy kis motívum. Ha szereti a marvelt, akkor nem hiszem, hogy megbanná.
2021. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6os! Ha nem akarod elmondani nem kell, de te melyik testrészedre varratad?

Barátnőm a bal bokájára.

2021. ápr. 2. 13:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Alkaromon, csuklóm alatt egy picit.
2021. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!