Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy lany aki messze lakik...

Van egy lany aki messze lakik tolem, de nyaron talalkozunk es este hotelben alszunk, milyen filmet toltsek le ami jo lenne erre az alkalomra, és fent van Netflixen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 13:14
 1/8 anonim válasza:
100%

Kérdezd meg a lánytól hogy neki mik tetszenek, mi az érdeklődési köre a filmek terén.

Nyilván olyat is ami neki is neked is tetszik, de mi lenne ha akkor aznap keresnétek valami jó filmet a netflixen?

2021. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet igazad van hogy akkor kéne és nem előre,csak ha nincs net akkor jo lenne letolteni
2021. ápr. 3. 16:58
 3/8 anonim válasza:
100%
Akkor kerdezd meg tole milyen filmet akar,vagy olyat amit megakart mar nezni de nem jott ossze.
2021. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
okes,koszi
2021. ápr. 3. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
netflixes filmel csajozol? bakker akkor ott nem lesz berakva a sütökolbász . nézzétek meg a notebookeot vagyis a szerelmünk lapjait az tök mindegy láttad e vagy ö látta e mond azt hogy te nem láttad és szeretnéd vele megnézni.az egyik romantikus megható jelenetnél mondjuk a házépitösnél pityeregj el egy kicsit morzsolj el egy könycseppet hogy ö is hallja. ugy le leszel cumizva mintha a hajdu porszivó szivta volna ki nekem bejött. ugy meglettem lovagolva hogy a csaj leesett rólam :DD
2021. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azta tesó, kicsit részletesen leirtal mindent xd de kajak bevált?
2021. ápr. 4. 01:59
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
5ös vagyok ez miért volt részletes tuti modszer . igen bejött már a jelenet után elkezdte simogatni a hasam alját és a keze be is csuszott a nadrágomba véletlenül mint a csiksomlói csörgökigyó. de tudom ajánlani Tom hankstöl szerelem hálojábant vagy kate és leopoldot abban is van vitázos kibékülös jelenet.tuti nyerö
2021. ápr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Moxie...tuti tetszik majd neki
2021. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!