Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Watchmen az őrzők filmeb a...

A Watchmen az őrzők filmeb a szereplőknek honnan van szuperereje?

Figyelt kérdés

Nem bírom eldönteni, hogy csak sima emberek voltak vagy mi?

De ha nem akkor mitől lett erejük?



2021. ápr. 4. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen szuperhős a filmben akinek tényleges szuperereje van az Doktor Manhattan és az ő eredettörténete el is van magyarázva. A többieknek semmiféle szuperereje nincs, csak sima emberek.
2021. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg olyan, mintha lenne szupererejük, de ezt úgy kell elképzelni (szerintem), mint Batmant.

Batman is csak egy sima ember denevérjelmezben, de mégis folyton legyőzi az ellenfeleit, erősebb náluk, jobban verekszik stb.

2021. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Á köszi, én is így gondoltam!


Viszont!


Van két jelenet ami ezt megkérdőjelezi.


Az egyik amikor Ozimandiast le akarják lőni, akkor sokkal gyorsabban mozog mint a támadó.

A másik a végén amikor a csak közelről rálő és alkapja a golyót.


Ezekről mit gondoltok?

2021. ápr. 5. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:

A golyó elkapás a képregényben is a képessége. Ő el tudja kapni a golyót. Hogy ez szupererőnek számít-e vagy sem az kérdéses.

Igazából ez egy DC képregény. A helyén kell kezelni.

2021. ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!