Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a Paranormal...

Mi történik a Paranormal Activity c. filmben mikor a pasi felszereli a kamerát, h leleplezze a "nemkívánatos személyt"?

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat!
2010. aug. 20. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
(Ez amúgy megjátszott film, vagy dokumentumfilm? Lehet, megnézem...)
2010. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én még csak részletet láttam belőle de az 100% h megjátszott film, mert ha jól tudom 3 befejezése is van, és az egyikben a csaj meg a pasi is meghalnak. Viszont a film elkészítése után interjút csináltak a szereplőkkel. Úgyhogy....
2010. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát elég sok minden megtörténik, van amikor kézben tartva használja, este meg a hálójukban állvánnyal. Nem tudom pontosan mire célzol, de egyébként ilyenek történnek, hogy egyre durvábbakat csinál egy szellem vagy hasonló. Először csak az ajtó mozdul meg egy kicsit később már kiáltás hallatszik a földszintről és így tovább.


Egyébként ja, a film megjátszott, de elvileg van valami valóságalapja. Hát sosem lehet tudni. :D


Két befejezésről tudok, de ez legyen meglepetés azoknak akiknek új a film.

2010. aug. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!