Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most, 2021 májusában debütál...

Most, 2021 májusában debütál a "Szörnyella" (eredeti angol cím: "Cruella") című film. Kérdésem: szerintetek sikeres lesz-e, vagy megbukik?

Figyelt kérdés

Jelenleg azt sem tudom van-e létjogosultsága egyáltalán (a Covid-19 közepén meg pláne...).


Érdekelne a Ti véleményetek (itt egy link: [link] ).



#film #101 kiskutya #Emma Stone #Szörnyella #filmpremierek 2021-ben #mozik újranyitnak
2021. máj. 2. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem szar az alaptörténet de ez csak az én véleményem. Nem tudom miért kell minden gonosznak egy előfilm hogy miért lett gonosz. Miért nem lehet alapból az? Annyira próbálják őket jónak beállítani pedig sokkal jobbak gonosznak
2021. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Gyakorlatilag csináltak egy új Harley Quinn filmet Emma Stone-nal, és átnevezték Szörnyellára.
2021. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 perces előzetes alapján nem szeretném megítélni a filmet, de remélem pozitív csalódás lesz. Kicsit uncsi már, hogy a Disney évente köpi ki ezeket a remake, reboot, előzmény filmeket (mondjuk voltak olyanok, amik egész jól sikerültek) és semmi eredeti ötlet nincs. Valóban nagyon hasonlít Harley Quinn-re így első látásra és 01:12-nél még a beállás is full ugyanolyan XD.
2021. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Elbukni nem fog.
2021. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt a kedvenc karakterem. Mármint kisgyerekként néztük a 101 kiskutyát, és ott érthetően nem kedvelt karakter volt, hogy szépen fogalmazzak. Itt maga a film sztorija érdekes lehet, hogy honnan is indult a csajszi. De én az a helyzet, hogy nem várok tőle sokat. Az sem biztos, hogy megnézem majd.
2021. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
2-es vagyok. Megnéztem, és szerintem nagyon jó lett! Valóban kicsit Harley Quinn beütése van, de szerintem nagyon jól megcsinálták. Azt mondjuk nem igazán értettem, hogy Anitát miért kellett fekete lánynak játszania erőltetetten, de igazából így is elment.
2021. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!