Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a lényegük a Péntek 13...

Mi a lényegük a Péntek 13 című horror filmeknek?

Figyelt kérdés
Néhány részt láttam belőlük, de az esztelen gyilkoláson kívül nem sok értelmét láttam...

2021. máj. 8. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mi az értelme úgy általában a filmeknek? Az, hogy szórakoztassanak.

Valakit az szórakoztat, hogy idegesítő karakterek (?) sorra hullanak el egy gyilkos keze által.

2021. máj. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem az a lényege hogy a kisfiú belefulladt a tóba,mert a felügyelők nem figyeltek ,nem vigyáztak rá kellőképp,hanem inkább egymással voltak elfoglalva,szexeltek.

És a kisfiú szelleme visszatért és bosszút áll később minden felügyelőn,aki a táborban szolgált :)

2021. máj. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszinten, én sem tudom. Nem sokat filózhattak a forgatókönyv írók a koncepción. És szinte érthetetlen, mert ezeket a filmeket klasszikusoknak állítják be, pl. Helloween is ilyen. A rémálom az Elm utcában pl. sokkal fantáziadúsabb.
2021. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első rész azért nem olyan rossz. Abban a kisfiú anyja a gyilkos, aki teljesen beleőrült abba, hogy elveszítette a fiát. A filmek ikonikus zenéje is, ami jelzi, hogy Jason a közelben van, eredetileg abból jön, hogy: kill kill kill mom mom mom/ölj ölj ölj anya anya anya, mert ugye a nő személyisége meghasadt és benne él Jason.
2021. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2. válaszoló írt, de nem a fiú gyilkol eleinte hanem az anyja, örökösen bosszút állva. Aztán már a maszkos Jason lesz a gyilkos, de sok része van és elvitték egy olyan irányba aminek semmi értelme nincs. Főleg amikor a jövőben játszódik és ilyen hangyaszerű valamik újraépítik a levágott karját :D

Egy szellemi fogyatékos gyerek felnőtt korában az anyja beteges viselkedése miatt is gyilkolja a szexelő fiatalokat, kb kiszagolja a levegőben, lehet azért is mert neki a masztit tiltotta meg így nevelte, ilyesmi is rémlik.

2021. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!