Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szerettek a legjobban a...

Mit szerettek a legjobban a Marvel-filmekben? Mi az elsődleges indok ami miatt nézitek őket?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 00:27
A kérdező szavazást indított:
az univerzumépítés
az izgalmas cselekményszálak, érdekfeszítő jelenetek
a jól kidolgozott karakterek, személyes drámák
a poénok, vicces beszólások
a látványvilág, CGI-orgia
a bunyó
Natasha
az epikus filmzene
azért nézem mert mindenki ezt nézi, ez a menő
egyéb (megírom)
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én téged szeretlek legjobban a Marvel-filmekben. Jó, hogy valaki ennyire tud rajongani valamiért.
2021. jún. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Én semmit. Meg akartam nézni múltkor azt a Thanosos filmet amibe az a nagy kék ember van,nem tudom most mi a címe. Olyan unalmas volt,elaludtam rajta,hiába van tele akciójelenetekkel. Azt sem tudtam miről szól,csak ugrálnak benne össze-vissza.Szívesebben nézek egy életrajzi filmet vagy olyat ami igaz történet.
2021. jún. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen eredeti Marvel-képregényt sem ismerek, mégis magával tudott ragadni ez a filmes univerzum. Nem tudok egy okot választani, tetszenek a történetek, a karakterek és az őket megformáló színészek (néhány kivételellel), a kivitelezés és a humor is.
2021. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
kedves 2. azé nem értettél semmit, MERT ELÖTTE MEG KÉNE NÉZNI A TÖBBI FILMET
2021. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenért :D A cgi, karakterek, érdekes cselekmény, izgalmas fordulatok és összecsapások, jó poénok és jó színészek.
2021. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy Natashának külön szavazási lehetőséget adtál :D

Egyébként főleg a karakterek miatt nézem (a Végjáték után mondjuk elég szomorú voltam, Nat halála miatt, meg azért Tonyt is sajnáltam). Meg az univerzum építés miatt, természetesen. Plusz azért a CGI sem semmi. Szóval elég sok dolog miatt nézem a Marvel filmeket.

2021. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát most na, szerintem a fele ember miatta nézi, én se hazudok, én is miatta kezdtem el anno. :D

Teljesen legitim válaszlehetőség.

2021. jún. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!