Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Ollókezű...

Mit gondoltok az Ollókezű Edwardról?

Figyelt kérdés
A kedvenc színészem a főszereplője és szeretem az ilyenfajta filmeket és ezért szeretném megnézni. Mennyire csúnya? Mert ugyebár 16-os. A lányom is nagy Johnny Depp rajongó, de ugye ő 12 éves. Szerintetek ő is mehnézhezi velem? NEM nagyon fél a vértől meg az ilyesztő dolgoktól.

2021. jún. 14. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Megnézheti
Szerintem inkább ne nézze meg
17 szavazat
 1/6 anonim válasza:
81%

Miért nem nézel meg előtte egy trailert és aztán eldöntöd, hogy megnézheti-e a gyerek is? Bár mit várjak el egy szülőtől, aki a gyakorikérdéseken akar nevelési tanácsokat kérni?

12 évesen egyébként már nem olyan kicsi, hogy visszamaradna a fejlődésben egy filmjelemettől, ha meg nem tetszik neki, akkor majd feláll és bemegy a szobájába, és nem nézi tovább a filmet. Ilyen egyszerű.

2021. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen láttam először, és abszolút nem volt rémisztő számomra. Azóta is az egyik kedvenc filmem.
2021. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jún. 14. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10, 11 évesen láthattam először. Azóta is az egyik kedvenc filmem. :) Nem okozott semmi lelki traumát, nincs benne semmi durva, aranyos film.
2021. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem csúnya,inkább tanulságos :) Én is nagyon szeretem, pont azért mert aranyos filmnek tartom. A családom többi tagja nem kedveli a történetet.

De 12 évesen szerintem megnézheti!

2021. jún. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor majd megnézzük együdt.
2021. jún. 15. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!