Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miből élt Bree a Született...

Miből élt Bree a Született feleségekből a hetedik és nyolcadik évadokban?

Figyelt kérdés
Tudom, régen véget ért a sorozat, de ismételték nemrég a tv4en és én a hatodik évad végét és a hetedik, nyolcadik évadot néztem. A hatodik évad végén elzsarolják a cégét, a hetedik, nyolcadik évadban pedig nem dolgozik...De akkor miből élt? Mondjuk az egész sorozatot nézve, sose értettem miből tartják fent azokat a bazinagy házakat és persze a konyhák mindig makulátlanok, mintha sose főznének bennük :D

2021. jún. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Biztos vásárolt bitcoint. xD
2021. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

*Amúgy te ugyanaz vagy, aki a Jóbarátokkal kapcsolatban is ugyanezt kérdezte?

Szerintem az emberek ritkán szeretnek hallani egy sorozatban a hétköznapi munkákról és megélhetésről, mert szórakozni ülnek le, munka után. Ki akarnak kapcsolódni a saját gondjaik elől menekülve egy 40 percre.


Viszont amit ajánlok, az a Bűbájos boszorkák, mert abban Phoebe és Piper pofája be nem áll a munkájukról. "Oh, egy démon el fogja pusztítani az univerzumot, de nem érek rá megmenteni a világot, mert át kell venni az árut a p3-ban!!!" xD

"Jaj, ne! Ez a démon pont most kínoz halálra gyerekeket, amikor meg kell írnom a semmitmondó, közhelyes tanácsaimat a rovatomban. Na majd foglalkozok vele, de most randira kell mennem!" :P

2021. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem én kérdeztem.
2021. jún. 20. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:

*SPOILER veszély,aki nem látta végig,az ne olvassa el*


Én sem értettem,hogy ő miből élt. Amikor volt cége,akkor teljesen logikus volt,hogy abból. Utána talán a tartalékaiból, mert jól futott a cége,nem kis összegeket tehetett félre. Viszont azt sem értettem még személy szerint,hogy miből csinálta meg a céget,és előtte miből élt,mert akkor is csak kertészkedni láttam. Talán a férje, Rex tartotta el az elején. +a többi pasija,férje is jómódú volt.


A Scavo családnál mindig is szimpatikus volt,hogy rajtuk keresztül bemutatta a sorozat a "hétköznapibb" életet. Ők sem éltek rosszul,de volt,hogy mélyponton voltak, becsődölt a pizzéria is. De náluk bele láthattunk a munka világába, Linett és Tom munkahelyeiről volt sok jelenet, értettük,hogy miből élnek. Ez nem volt meg ugye Bree esetében, csak amikor a cége volt.


Susan esetében kicsi kettősség van Bree és Scavoék között. Susan könyvekhez illusztrált,de én ha jól emlékszem 1x sem láttam rajzolgatni a könyveket. Mikor iskolában dolgozott, akkor láthattuk dolgozni, illetve az "internetes munkánál"-> de ez annyira számomra nem volt életszerű,kicsit túltolt szitu, a kertvárosból a kis garzonba. De utána ők is szépen rendbe jöttek.


Gabrielléknél egyértelmű volt,hogy Carlos a pénzkereső, kivéve a mélyebb pontot,amikor Gabinak is el kellett mennie dolgozni.


Összességében igaz,hogy Bree-nél+olyakor a többieknél nem nagyon lehetett tudni,hogy miből él,de cserében Scavoéknál szinte mindig betekintést kaptunk a munka világába.

2021. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
82%

Hát Breenek a férje orvos volt gondolom abból éldegélhetett olyan jól, meg a cége futott föl nagyon utána. De nem túl életszerű a dolog.

Susant én még inkább nem értem, mert az, hogy mesekönyvekbe rajzolt abból nem igen tudott volna fönntartani egy olyan nagy házat egy olyan környéken.

Nekem amúgy nem voltak Linették szimpik mert az oké, hogy jobban ki lehetett venni miből élnek de egyébként mást sem csináltak csak gyerekeket. Meg lecsórósodtak akkor azért nyafogtak, hogy a férj nem tudja mit kezdjen az életével, milyet pályát módosítson. Meg utána otthagyta a csecsemő gyerekét még a +4 -et, hogy azzal az ocsmány nagy orrú nővel kavarjon. De akkor már megint valami marketinget dolgozott.

De mese az egész, nem kell benne realitást keresni :)

2021. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!