Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert szeretik ennyien az...

Miert szeretik ennyien az Alkonyatot?

Figyelt kérdés

En nagyjabol csak az elso filmet lattam. A film unalmas. Nemelyik parbeszed pedig egyenes remes peldaul...

Edward: Te birod az esot?

Bella: En nem csipem. Semilyen hideg, nedves dolgot nem igazan.

De az is jo mikor Bella korhazba kerul miutan Edward megmenti es a doki belevilagit Bella szemebe es azt mondja "Eletjelei stabilak". Tenyleg az ember szemen keresztul nezzuk ezt meg? Lol

Es sok mas marhasag van benne amit tul hosszu lenne leirni



2021. jún. 26. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Marketing.
2021. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénz
2021. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

"Minden" kislány vámpír akar lenni. Legalábbis az efféle "romantikus", Rómeó és Júlia fillingű, nem lehetek veled de szeretlek kapcsolatot várják. De ki tudja.

Egyébként könyvben nem ennyire rossz. Szerintem a színészek nem igazán illenek a karakterekhez, amúgy pedig lehetett volna belőle egy jó filmsorozat.

2021. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy nagyon sokan nem szeretik. Dicsérni inkább a könyveket szokták, főleg azok, akik még tizenéves korukban olvasták. De én már a megjelenéskor és mostanában is jóval több negatív véleményt hallottam, mint pozitívat. Nekem személy szerint sosem tetszett, de a "szerelmes tinik közé áll valami náluk hatalmasabb probléma" örökzöld téma, és a vámpírok is időről időre menővé vállnak.

Illetve valóban igaz, amit az első két válaszoló is írt. Valamiért nagyon sikeres és felkapott lett a megjelenéskor, így elég sokan elolvasták/megnézték akkoriban. 2008 (?) környékén még az "emo" trend is szárnyalt, aminek remekül jött egy szerelmes-vámpíros sztori, úgyhogy akkor szinte egy teljes iparágat ki lehetett erre hegyezni. Emlékszem, még a drogériai smink márkáknak is voltak vámpíros kollekciói, amiket persze Alkonyatosnak nem lehetett hívni, de nagyon próbálkoztak mindenféle termékeket eladni a rajongóknak.

De mint mondtam, szerintem jóval kevesebben szeretik, mint ahányan nem. Rengeteg mém van az Alkonyattal kapcsolatban, és a legtöbb pont azért készült, hogy az emberek felhívják a figyelmet a logikátlan vagy csak enyhén nevetséges dolgokra könyvekkel és a filmekkel kapcsolatban.

2021. jún. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

ennek a filmnek pont ez a lenyege

azokat celozzak meg a filmek (mind) akiknek tetszenek

mas kerdes hogy a kritikusokat (, akiknek nem tetszenek) is termeszetesen

inkabb ez egyfele marketing szinten, valakik csak ezert neznek meg filmeket hogy kritizalhassak stb.

2021. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oke de azt sem ertem miert mutatjak be Edward kepessegeit ketszer.

Egyszer mikor Bella kifaggatja es utana mikor Bella talalkozik Edward csaladjaval felmasznak a fara, az a jelent is csak idohuzas, ha kivagnak semmi ertekeset nem veszitenenk

2021. jún. 26. 17:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam az első könyvet. Rendkívül primitív stílusban íródott. Szerintem azért tetszik sokaknak, mert a magyar közoktatás egy vicc, ráadásul a kompetencia felmérések alapján egyre butábbak az iskolások. Nem tudnak szöveget értelmezni, logikusan gpndolkodni, nyelvet tanulni. Sereghajtók vagyunk az Unióban e téren is. Mi mást tudna az ilyen rendesen értelmezni, mint az Alkonyatot, Üvegtrónt és hasonló “színvonalas” írásokat.
2021. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!