Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A wow mióta japán a magyar...

A wow mióta japán a magyar animeconon mért reklámozzák a blizzardot? és mért nem mondjuk az ncsoft ot az legalább japán?

Figyelt kérdés

néztem kis nyugalmamban tegnap este az animax-ot és láttam hogy animecont reklámoznak ( tudjátok ahol azok a hülyék beöltöznek meseszereplőnek. de nem ez a lényeg) na szal nézem a jelmezeket és akkor képembe ordít a tv hogy egy fogyi csaj trollnak öltözött be a vőrd of várkráftból... meg a japán mangák között ott van 5000 wow könyv is... ezek hol élnek? az most wow con? amerika con vagy animecon??? döntsék má el ... én most ezen triplán felháborodtam

mert agyatlan hülyék magyarázzák hogy mennyire szeretik japán-t pedig semmit nem tudnak róla csak animét néznek

a wow egy szar és még ott is azt reklámozzák

és a japánok nem szeretik az amerikaiakat, de Magyarországon-n reklámozzák a blizzardot az animeconokon... most ezzel mit akarnak? bizonygatják hogy ők tényleg csak az animéket ismerik vagy mi???

külföldi animecon-okon rendes japán játékokat reklámoznak most komolyan csak a magyarok ilyen hülyék????


2010. aug. 26. 13:45
 1/6 Prímás Lancelot válasza:
ha ezen ennyire kiakadtál, bele se merek gondolni mi lesz mikor valós problémák kerülnek elő..
2010. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszolj.
2010. aug. 26. 13:59
 3/6 anonim válasza:
Noss! 1. A Wow tényleg nem japán de rengeteg előfizetője él Japánban, akik kedvelik és néha ugynugy beöltöznek ilyen fura szerelésekbe mint azok akik az animékat kedvelik, ugyhogy nem kell meglepődni ha valaki összekeveri a kettőt. 2. A wow-os képregények közül jópár mangás/mangára hajazó stílusban készült. 3. A magyarok hülyék. 4. A blizzadról meg csak annyit hogy aki fizet az reklámozhat.
2010. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nincs annyira sok japán előfizetője hiszen vannak japán mmorpg-k és ha a wownak (csak tegyük fel) van 1 millió előfizetője és ennek egy negyede japán

akkor minimum van 10 millió előfizetője a japán mmo-knak amiknek a háromnegyede koreai

és néztem más országokban is animecon-t ott lineage, vagy Aion a menő csak a magyaork keverik össze a kettőt.. tehát inkább csak a magyarok hülyék a jó válasz

2010. aug. 26. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:

és a véleményem am megvan a wowróla wowosokról és a blizzardról

a wowosok megteremtették a cégnek azt a luxust, hogy ne keljen dolgozniuk...

minden ilyen járék cég csomó siker játékot csinál 1-2 év alatt

a blizzard meg már vangy 20 éves és 3 játékot adott ki... tiszta szégyen és a legrosszabb hogy ezt a 3 at úgy majmolják mint a fene

2010. aug. 26. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak egy szimpla kérdés. Mi a ráknak nézed az Animax-ot, ha magát a szubkultúrát meg amúgy hülyeségnek tartod? Vagy csendes, kocka rajongó vagy, aki fél az emberektől?


Öhm... vannak manhwák (koreai manga), amik a Warcraft világában játszódnak, de azok alapsztoriját is Richard. A Knaak (gondolom, ismerős a neve) írta. Egyébként, igen, aminecon, de ha valaki jobban szereti az rpg-ket, nem hajítják ki csak azért, mert orknak öltözött ninja helyett.


Viszont akármennyire is fel vagy háborodva, lehetnél igényesebb, mert gáz a helyesírásod, és ez téged minősít. Nekem meg is van a véleményem rólad, aki a gép mögül tudsz fröcsögni, szidalmazni másokat, anélkül, hogy belegondolnál, hogy a különböző popkulturák között nagyon vékony a határ, és itt-ott bizony fedik is egymást.

2012. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!