Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak hasonló sorozatok Azok...

Vannak hasonló sorozatok Azok a 70-es évek show-hoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

van ''REMAKE'' ja de ha jól tudom 1 évad van csak belőle

Azok a 80-as évek show néven futott ha jól tudom... de nem tudom h van-e hozzá magyar szinkron :)

2011. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

That '80s Show

[link]

Magyar filmadatbázisban (port.hu) nincs benne, így valószínűleg sosem vetítették még, nagy 0 volt állítólag, még egy teljes évadot sem ért meg, csak 13 részt, én youtube-on néztem meg pár részt, de nem tünt valami jónak, talán pont azért mert teljesen arra a kaptafára akarták ráhúzni mint a That'70s Show-t, külföldi cserediák stb. ahogy láttam, amúgy jó ötletnek tartanám.


Az Azok a 70-es évek-show az egyik legjobb szit.kom. sorozat szerintem is, ebben a kategóriában viszont sok, sorozat van, bár nem pont ilyenek, az Így jártam anyátokkal-t is nagyon szeretem, de ott a szereplők inkább 20-as 30-asok ('Donna' is feltűnik benne).

2011. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen az Így jártam anyátokkal is elég jó. És tényleg benne van Laura ( Donna ) egy kicsit...
2011. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!