Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó pszichológiai...

Ajánlanátok jó pszichológiai horror filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy igazából van-e ilyen kategória, mert ami pszichológiai, az thriller, amit láttam. Teljesen azt sem tudom, hogy konkrétan mi a kettő között a különbség (horror és thriller), úgyhogy ha valakinek van kedve, azt is leírhatja. :D Bár itt tudom, hogy megoszlanak a vélemények. :D Szóval én jobban szeretnék olyat, ami tényleg félelmetes, nem pedig ijesztő. Tehát féljek tőle és tovább benne maradjon az emberben, ne pedig a tömeggyártott jumpscare-ekkel legyen tele. Persze nem hiba, ha az is van, de ne ezen legyen a hangsúly. Az ördögűző például követendő példa, ha minden igaz, bár eddig még nem láttam. :D Meg amúgy sem láttam sok horror filmet, tehát ezzel nem lesz baj. Talán az ilyen természetfelettis dologok jobban tetszenek, mint a gyilkolósak.

Ha esetleg van annyi időtök, írhatjátok sorban is a címeket azt figyelembe véve, hogy melyik mennyire tetszett, de persze ez nem fontos. :D



2021. júl. 2. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Babadook. Ez pszichológiai horror
2021. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Museum (japán pszicho-thrillerí)

Oldboy (a régi, dél-koreai verzió)

Meghallgatás (japán)

2021. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A ház amit Jack épített
2021. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fehér éjszakák

Örökség

A látogatás

Jó éjt anyu!

Beszélnünk kell Kevinről

Antikrisztus

A gépész

Anyám!

2021. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, amúgy köszi mindenkinek! 😁
2021. dec. 23. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Sion Sono: Bűn és kéjvágy (japán)
2021. dec. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!