Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Én vagyok hülye vagy tényleg...

Én vagyok hülye vagy tényleg nagyon unalmas és béna film lett a Fekete mise?

Figyelt kérdés

Johnny Deppet imádom, de szerintem ez a film eléggé gyenge lett. Ebben még az ő alakítása is elég gyatra. Nagyon meglepődtem, mert én többet várdtam ettől a filmtől. Tudom, hogy igaz történet alapján készült, de akkor is rakhattak volna bele még valamit, mert ez így borzalmas.


Egy másik (ez is igaz történet alapján készült) sorozatgyilkosos film, aminek El angel a címe sokkal jobb lett. (Ebben nem játszik Johhny, mivel argentin film) Azt hittem a Fekete mise nagyobb durranás lesze erre meg? Valami eszméletlen hülyeség. Szerintem ez túl lett nagyon értékelve és nem érdemelt volna meg ennyi díjat. Most emiatt kicsit letörtem, sokkal jobbra számítottam. Szerintetek velem van a baj, hogy nem tetszik?



2021. júl. 6. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Te vagy hülye
Ez tényleg egy borzalmas film
5 szavazat
 1/2 anonim válasza:
Az utóbbi 15 évben sajnos Johnnynk nem produkált semmit filmek tekintetében 😞
2021. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! A többi filmje eszméletlenül jó! Csak ez lett kicsit béna.
2021. júl. 8. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!