Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek fogom érteni/érdem...

Szerintetek fogom érteni/érdemes megnézni az új Fekete Özvegy filmet ha eddig 1 bosszúállók részt sem láttam?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ezek gyerekeknek készült „filmek”, nincs mit érteni rajtuk...
2021. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem gyerekeknek készült.Azt kérdeztem van e összefüggés a részek között.
2021. júl. 8. 09:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon mert részben Natasha multjáról van szó részben egy kitérö, egy külön történet a Polgárháborù és a Végtelen háborù között. Sokat említik a bosszùállòkat de maga a történet szempontjából nem lényeges a bosszùállòk film, a lényeg hogy azért az alaptörténet az gondolom meg van.


#1 gondolom nem láttál minden MCU filmet. Nem is kötelezö nézni de tartsuk tiszteletben hogy a másik mit szeret. Nem gyerek film attól hogy neked nem teteszik

2021. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Sose értettem az ilyeneket. Ha egy részt se láttál akkor minek akarod ezt megnézni? Nem kötelező. Csak mert most épp ez a "menő" és mindenhol ezt tolják az arcunkba? Nem kell ám mindig menni a többi birka után... Semmi értelme azért pénzt kidobni rá hogy semmit se értsél belőle és ne élvezzed. Ha úgy gondolod érdekel a Marvel, akkor kezdd el nézni AZ ELEJÉRŐL, SORBAN, aztán majd ha eljutsz idáig (és még mindig érdekel) akkor megnézed ezt is. Ha akkora már nem adja a mozi (ami nem valószínű, a Marvel filmek kb. az örökkévalóságig vannak műsoron, olyan erős a Dizni lobbija, emlékszem, két éve az áprilisban bemutatott Végjáték még augusztosban is vetítésen volt sok helyen), akkor meg megnézed streamingen vagy Blu-Rayen vagy letöltöd a netről, nem fog romba dőlni az életed ha nem moziban látod valamelyik filmet, én se láttam egy Marvel filmet se moziban, mindig megvárom míg felkerül szinkronosan, jó minőségben.
2021. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 azert mert Florence Pugh a kedvenc szinesznom :)
2021. júl. 8. 17:48
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy vannak sorban a filmek/hogy ajánlod megnézni?
2021. júl. 8. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt megtalálod sorrendben őket.


Amúgy ez a Pugh lány tényleg nagyon szép, de még semmi filmben nem láttam őt játszani.

2021. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!