Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit tegyek ha a Mielőtt...

Mit tegyek ha a Mielőtt megismertelek című film teljesen lehozott az életről? Minek kell ilyen depressziót okozó filmeket csinálni?

Figyelt kérdés

Este megnéztem ezt a filmet, és azóta nem tudok aludni, depressziós vagyok és a sírógörcs kerülget. Ja és férfi vagyok úgy mellesleg, aki akciófilmeken, thrillereken és vígjátékokon szocializálódott. És most úgy bőgtem mint egy 3 éves kislány. Felfoghatatlan. Ti mit csináltok ilyenkor? Mit lehet ilyen élmény után tenni?

Egyáltalán miért készülnek ennyire depresszív filmek?



2021. júl. 14. 03:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Na de egy biztos, ha egyszer sikerül ma elaludnom, soha többé nem nézek romantikus filmdrámákat, úgy látszik nem véletlenül nem nekem találták ki ezeket. Maradok a John Wicknél. Az után tudtam aludni... 😨
2021. júl. 14. 03:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó film ismerve az, hogy kivált valamilyen érzést a nézőből. Mégha "rosszat" is.
2021. júl. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nézd meg az Ágyas és agyatlan-t
2021. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*Agyas
2021. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
jézusom !! Hogy tudja valaki ennyire beleélni magát egy filmbe. Miért készülnek gusztustalan és undorító filmek mint pl. a fűrész ? Na látod ha ezt meg tudod válaszolni akkor ez a te kérdésed semmi az enyémhez nézve.
2021. júl. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha azt hiszed, hogy depressziós vagy, akkor fogalmad sincs róla, hogy mi az a depresszió. 2 nap és kb nem is fog érdekelni a film.
2021. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Engem csak felidegesitett a film. Onzo modjara ink meghal mint hogy megprobaljon elni a lannyal
2021. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos, hogy ilyen komoly érzelmeket váltott ki belőled. Én is elég szentimentális típus vagyok, van úgy, hogy napokig melankóliában vagyok egy film láttán (innen tudom hogy jó film, mély benyomást hagy bennem)


Ne félj, pár nap és elmúlik ez az érzés, a depresszióhoz pedig vajmi köze van... egyszerűen a érzelmes, érzékeny lélek vagy, ami egyébként nagy szerencse ;))

2021. júl. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!