Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mielőtt megismertelek - Csak...

Mielőtt megismertelek - Csak szerintem lett rossz a befejezése ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Azt hittem lesz valami csavar, vagy értelmes befejezés. És nem az a gond, hogy meghal végül a pasi, hanen hogy teljesen értelmetlenül, és nincs semmilyen drámai hatása. A lány pedig nem is lesz szomorú, mikor elmegy Párizsba, és boldog a pénzzel. Lehet, hogy végig a pénzre ment ki a játék. Miért ilyen összecsapott, rossz a befejezés? Végig jó volt a hangulat és tele volt megható részekkel, és elrontották a végét.

2021. aug. 7. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát...szerintem alapból nem jó film(?). Ilyen így képzeli el a nem mozgáskorlátozott, hogy milyen mozgáskorlátozottnak lenni romantikus mázzal. Egy ideig a mentális betegségeket romantizálták, ez gondolom egy ilyesminek a vadhajtása, amikor pl. a rákos betegek közötti romantikus kapcsolatról írtak.

Ahm...egy fura kor fura terméke a könyv meg film is.

Nem mondanám, hogy a pénzre ment ki, mert akkor teljesen más lenne a műfaj, pl. krimi vagy thriller. Ez egyértelműen egy romantikus regény/film, csak szimplán nem akar túl tragikus lenni. Akkor megint más lenne egy kicsit a műfaj. Ez egy chicklit, aminek az egyik fű jellemzője a humor, jókedv.

2021. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont a vége a legjobb a filmnek.
2021. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*fő
2021. aug. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mondod? Egy hónapja depressziós vagyok amióta láttam a filmet.

NAGYON szomorú volt a vége. Mondjuk pont ezért rendhagyó és érdekes, tehát nem rossz a vége, csak depresszív, lehangoló, és kissé érthetetlen, nem tudom elképzelni hogy bármennyire is rossz legyen az életem, ha egy ilyen lánnyal lehetek akkor kinyírjam inkább magam, pláne hogy előtte meg nem tette. Legalább pár hónapot igazán adhatott volna a dolognak.

2021. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mielött megismertelek: "

Annyira önző vagy én kiraktam eléd a szívem erre te nemet mondtál rá..bárcsak ne vállaltam volna el ez a munkát bárcsak ne ismertelek volna meg"

2022. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!