Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alkonyatban hogyan alakult...

Alkonyatban hogyan alakult Bella és Edward kapcsolata?

Figyelt kérdés
Én a szerelmi háromszögek től rosszul vagyok az első részt hallottam ,nagyon elrontaná az egész hangulatát ha Jacob Bélavár a.

2021. aug. 8. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

SPOILER


Jacob majd Bella és Edward (hibrid így nagyon gyorsan felnövő) gyerekével jön majd össze.

Bella és Edward együtt maradnak.

2021. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem Edward féltékeny lesz? Vagy hogy viseli hogy más is van a képben? Meg mitől gyengült meg a kapcsolatuk?
2021. aug. 8. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd már meg a filmeket...


Amúgy Cullenék elköltöznek egy időre, mert Carlisle kezd túl sokkal idősebb lenni, mint amennyinek kinéz.

2021. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Edward és Bella összeházasodnak, és lesz egy gyerekük, örökre együtt lesznek stb. A második részben költöznek el Cullenék, akkor szakítanak, de aztán visszajönnek és elválaszthatatlanok lesznek, tehát a kapcsolatuk nem gyengül
2022. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Basically Bella és Edward első részben szerelem oké második részben Edwardnak el kell hagynia Bellat, Bella Jacobbal tölti az idejét és legjobb barátok lesznek. Jacob szerelmes az eleje óta bellaba de bella kioffolta többször is Edward visszatér harmadik rész is kb arról szól hogy Edward vs Jacob és hogy hogyan védik meg Bellat Victoriatol igen a negyedik részben Bella és Edward osszehazasodik, születik egy gyerekük aki félig ember félig vámpír aki bevésődik jacobnal így ilyen lelki társak mikor a lany felnő osszejon Jacobbal
2022. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!