Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fur ha engem nem izgat fel...

Fur ha engem nem izgat fel annyira a pókember új előzetese mint másokat?

Figyelt kérdés

Valahogy nem kelti azt a szokásos érzést, mint amit az eddigi marvel előzetesek okoztak. Olyan mintha már az előzetes elmondta volna az egész filmet. Doctor strange meg nem ilyen volt, nem kockaztatná az idősíkot csak hogy egy 16 éves fiút ne utáljon mindenki.

Lehet, hogy csak nem a kedvenc szereplőm a pókember és ezért nem annyira érdekel, de azt nem tudom hogy mindenki miért lett ennyire felizgatva ettől. És hogy hogyan tud ez olyan rekordokat dönteni, amiket a végjáték döntött meg



2021. aug. 26. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne furi? Téged nem igazán izgat ez a film, ennyi az egész.
2021. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Ez a pókember tényleg a leggagyibb. Tom Holland szuper színész, jól, hozza a karaktert... itt a sztorival és a rendezéssel vannak gondok.


Az előzetesek pedig régóta ilyenek, hogy elmesélik a teljes sztorit. Nem.szabad nézni őket.

2021. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem sem izgat fel. Már uncsinak találom ezeket az egy kaptafára készült, futószalagon gyártott képregényfilmeket.
2021. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Egy marvel filmet sem láttam, na ehhez mit szólsz? Annyit hallok róluk ami neten szembe jön akaratlanul, és ennyi, akkor én most nem fura hanem rögtön marslako vagyok?
2021. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Velem az van, hogy mindegyik marvel film lázba szokott hozni. De ez nem. Lehet tényleg az van, hogy nem annyira érdekel pókember szála.
2021. aug. 26. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
A Tobey féle pókember trilógiát kedvelőknek lesz ez igazán érdekes, összességében meg, hogy milyen lesz a film az kérdéses, majd kiderül. De engem is nagyon felcsigázott, mivel kb 10-15x láttam a korábbi Pókember trilógiát.
2021. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
CGI nagyon csúnya. Oki Doki CGI fiatalítása nagyon ronda lett. Tipikus marvel film lesz szerintem. Csak jobb legyen mint a fekete özvegy . Leggyengébb marvel filmet majd csak lekörözi. Ez pedig a fekete özvegy.
2021. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Engem se izgat egy percig se. Azt hiszik ha összelapátolnak egy filmbe sok eddig kedvelt karaktert az majd megmenti a borzalmas sztorit ami ezzel az idősíkos agyf.sszal várható. Hát nem. Szerintem meg se fogom nézni, teljesen tökéletesen tönkretették a Marvelt ezzel az idióta idősíkos ökörséggel.
2021. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hidd el nyolcas ez a film siker lesz. Hype megvan szóval anyagilag azt jósolom ,hogy siker lesz.
2021. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ezekből az új pókemberekből egyiket sem láttam. Szerintem már fel kéne nőnie a karakternek. De ha megerősítik, hogy Tobey tényleg benne lesz és nem csak egy cameo erejéig, ezt megnézem.
2021. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!