Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bronyk! Ti örülnétek ha lenne...

Bronyk! Ti örülnétek ha lenne egy MLP témájú vidámpark bronyknak? :D

Figyelt kérdés

Mivel magam is brony vagyok elfantáziálgattam rajta hogy milyen lenne mondjuk egy Rainbow Dash-re hajazó hullámvasút. Mi lenne a neve, milyen lenne maga menet? Milyen színű lenne? Nyilván szívárvány színú sínekkel és kék kocsival :D

És milyen lenne egy Pinkie Pie-os körhinta?

Esetleg egy Fluttershy-os óriáskerék?

Ti hogyan képzeltek el egy ilyen helyet?



2021. szept. 12. 22:00
 1/7 A kérdező kommentje:
18/F
2021. szept. 12. 22:00
 2/7 A kérdező kommentje:
De akár egy Twilight témájú elvarázsolt kastélyt is el tudok képzelni, vagy egy Derpy témájú dodzsemet :)
2021. szept. 12. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez betegség. Kezeltesd.
2021. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az a brony?
2021. szept. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Lego theme park is van, Avatar park is van, és most rákerestem, a Disneylandnek van Star Wars része is, és Avangers részre is, tehát meglenne a létjogosultsága egy ilyennek is.


Vidámparkon még sose gondolkoztam, nem is voltam még vidámparkban, de amiket leírtál, azok simán létezhetnének, és szerintem tökre kivitelezhetőek és helyt állóak lehetnének.


Az a kék színű vonat nagyon menő lenne, az elejét meglehetne csinálni olyanra, hogy póninak nézzen ki, meg nem tudom, valami szárnyat is az oldalára, aminek nincsen semmi célja, csak hogy úgy nézzen ki. A hullámvasút neve viszont lehetőleg ne Rainbow Crash legyen :P


Nem tudom, hogy ha leülnénk egymással szembe erről ötletelni, akkor gondolkoznék rajta, így nem sok kedvem van. De ami most eszembe jutott, az pl egy Fluttersy-os állatsimogató részleg.


Egy olyan Daring Do-s azték féle témájú akadálypálya is lehetne, az a baj, még semmi ilyenen nem voltam, szóval nem tudom, hogy ilyen létezik-e, vagy hülyeség-e.


Na mindegy, ha gondolkozok rajta, akkor biztos még sok minden eszembe jutna. Megígérem, hogy ha egyszer sok pénzem lesz, akkor amellett, hogy megvásárolom az ország összes nemzeti dohányboltját és kocsmáját, és bezárom mindet, amellett építettek egy ilyet is. A kertembe. És persze senki nem mehet be rá, csak én.

2021. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#ös Hajrá!

De azért remélem velem is meg fogod osztani a helyet! :)

2021. szept. 14. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Animét csináljanak belőle 18+ részekkel is
2023. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!