Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan hogy ha valaki...

Van olyan hogy ha valaki egész nap sorozatozik, azaz reggel a sorozattal "kel,, és este pedig azzal "fekszik,, és annyira beleéli magát a sorozatba hogy miután vége lesz nem tudja úgy feldolgozni és "depressziós,, lesz?

Figyelt kérdés
A haverjaim által elkezdtem nézni a szexoktatás nevezetű netflixes sorozatot, mivel beteg voltam így minden nap megállás nélkül azt néztem, és 3 napon keresztül mást sem csináltam, ez idő alatt annyira megismertem a szereplőket hogy most,hogy végignéztem nagyon nyomott a hangulatom, és bármikor meglátok egy képet az egyik szereplőről, vagy a sorozattal kapcsolatos dologról, egyből depressziós leszek, és elmegy az életkedvem sőt néha még a sírás is kerülget, ez mitől lehet :// ?

2021. szept. 23. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Depressziós semmiképpen sem, szimplán csak ürességet érez az ember, mert a napjai részévé vált, amíg nézte. Mint, amikor egy baromi jó nyaralás után hazaér az ember és nem tud mit kezdeni magával. Mindkettő előfordult már velem is, nagyon is erősen! De ezen is túllép az ember, akármennyire is szereti az adott sorozatot. Én újra megnéztem pár hónap múlva. Tedd te is ezt. Beszéld ki a barátaiddal a jó részeket stb.
2021. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Grimm című sorozattal voltam így. A vége felé már vártam a vasárnapokat, mert neten addigra jelent meg a következő rész magyar felirattal. Aztán egyszer csak elfogytak a részek. Ürességet éreztem, de hamarabb elmúlik ez az érzés, ha keresel egy hasonló sorozatot, ami ugyanennyire leköti a figyelmedet.
2021. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a gyors válaszokat! Remélem hamar elmúlik ez az érzés mert rendesen nagyon kivagyok.
2021. szept. 23. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha suliba jársz pláne el fog múlni hamar, sok inger ér. :)


Addig nézz meg pár filmet, azok kevés időt vesznek el.

2021. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!