Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt ennek a filmsorozatnak...

Mi volt ennek a filmsorozatnak a címe?

Figyelt kérdés
Az 1990-es évek közepén ment. Jónevű, francia házaspár, akiknek parfürmgyártó vállalatuk van. A nőt Beatrixnek, a férfit Lorannak hívták. Három gyermekük volt, Sibella, Christoph és Gabriella. Lorannak volt egy balkézről született fia, Sam, aki majdnem feleségül vette a Gabriellát. Samnek volt egy anyai részről való testvére, az Elizabeth. A volt neje Jennifer pedig egy gyerekkel zsarolta, akit Sibellától raboltak el, mikor megszületett. Gabriellát lelőtték, kómába esett, ezután egy Klaus nevű férfi csavarta el a fejét. Volt egy Cloé nevű rokonuk is, akinek volt egy Stefán Noir nevű barátja, aki parfümöt készített, amiről kiderült, hogy mérgező. Volt egy Diégo és Clara Marquez nevű házaspár is a sorozatban, valamint egy Solange nevű nő, aki Stefán szeretője volt és egy prostituált.

2021. okt. 20. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerem, de nem jut eszembe. Remélem, megírja vki.
2021. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Riviéra- talán 91-es
2021. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet. Volt még benne egy Martin nevű kaszinós hölgy is, akinek volt egy Franco nevű szerelme, a volt férje pedig egy bűnöző volt. Gabriellát pedig egy Daniel nevű rendőr anyja lőtte le, de Stefánra gyanakodtak, mert korábban nyilvánosan összeveszett Loarannal és neki szánták a lövést.
2021. okt. 20. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Ez biztosan a Riviéra c. sorozat, csak az évszámban nem voltam biztos. Láttam és emlékszem is rá valamennyire, a nevekre a sztorira, hogy Gabriella szép csaj volt, hogy Sam szinkronhangja Mihályi Győző volt.
2021. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!