Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dűne film tulajdonképpen...

A Dűne film tulajdonképpen Star Wars?

Figyelt kérdés
Egyiket sem láttam, csak most előbbinek megnéztem az előzetesét, egy az egyben ugyan az, sivatagban kardoznak.
2021. okt. 28. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt leszámítva, hogy a Dűnét a 60-as években adták ki először. A Star warst részben a Dűne inspirálta, de teljesen más a kettő.
2021. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem már az előzetes is fájdalmas volt megnézni, annyira érdektelen. Csak mindenhonnan ez folyik, gondoltam megnézem mi ez. Annyira jó lenne ha élvezni tudnám ezeket.
2021. okt. 29. 00:05
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem kötelező ezzel foglalkozni.

Én általában kerülöm azt, ami fájdalmas és nem kérdéseket írok ki róla. De mindenkinek más a preferenciája, vannak akik a fájdalomhoz vonzódnak, stb.

Azt tanácsolom, hogy fogadd el önmagad, azt, hogy te nem élvezed ezeket és akkor boldogabb és kiegyensúlyozottabb életed lesz.

2021. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem magamat sem hogy lehetek ilyen hülye, mert tényleg szarul érzem magam hogy nem szeretem ezeket.
2021. okt. 29. 00:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán összpontosíts arra, amit szeretsz és akkor nem foglalkozol azzal, amit nem szeretsz.
2021. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Én a mostani Dűne feldolgozást nem fogom megnézni. Sokkal jobban tetszett a 2000-es években készített 6 részes változat (Dűne, Dűne gyermekei).


A Star Wars teljesen más kategória. Olvass utána.

2021. okt. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
A Csillagok Háborúja egy történet cselekményeit meséli el pár szereplőt követve. A Dűne sokkal érzelmesebb, nyugodtabb, jobban kifejti a történet hátterét, emiatt sokkal vontatottabbnak tűnik, ezt próbálták most megerőszakolni, hogy eladható sci-fi/akció film legyen.
2021. okt. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
A Star Warsban mikor kardoznak sivatagban?
2021. okt. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

A 6. részben (Jedi visszatér) mikor Jaba fogságából szabadítják ki Han-t az emberevő szörnyeteg elől. Igaz, ott csak Luke-nak van kardja, mert mindenki más lőfegyverre lő, de mondjuk Luke párszor használja a fénykardját.

2021. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én még az előzetesét se láttam csak elkezdtem nézni de nagyon tetszett, kár hogy ez még csak ilyen bevezető rész, már nézném a 2-3 részét.

Star wars-t még nem láttam egy részt se valahogy kimaradt majd egyszer rászánom magam, szeretem amikor egy egész új világot építenek fel egy filmben.

2021. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!