Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem úgy volt hogy a következő...

Nem úgy volt hogy a következő Star Wars-ok jóval másabb időben játszódnak majd?

Figyelt kérdés
Én pl a K.O.T.O.R - t simán elbírnám képzelni filmben.

2021. nov. 3. 22:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Jar Jar nak nem akarnak eredettörténetet? :D
2021. nov. 3. 23:08
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ez a szr sorozat lesz..
2021. nov. 3. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is bejönne egy kotor film vagy Darth bane-rol, vagy még régebbrol Naga Sadow idejéből, de a Disney nem mer belevágni inkább csinál minden mellékszereplőnek egy sorozatot.
2021. nov. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésre válaszolva nem, ezt senki nem mondta. Max a filmek más korszakba mennek, elég valószínű, de a sorozatok még nem. Gondolom a Book kf Boba Fettre gondolsz, de az egy sorozat, ami a Mandalorian 2.évad végén ki lett írva.
2021. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én rajongóként azt gondolom, hogy A Jedi visszatér vége, talán a filmtörténelem legszebb lezárása, ahogy ott állnak

(az erő szellemek' is), mint valami színházi darab, gyönyörű.

Ott kellett volna befejezni ezt.

Még az eredettörténetek is elmentek egynek, de az utolsó 3

rész csak ártott.

De már a Jedi visszatér óta

(ami nem ma volt) minden fan elolvasott egy rahedli könyvet a karakterekről, de tényleg, iszonyatosan sok könyv jelent meg, és játék is, amiből mondjuk a KOTOR kész történet, csak vászonra kéne vinni, vagy akármit ezek a végletekig ismert karakterek helyett.

Obi Van könyvünk is nem is tudom mennyi van, vagy Solo-s, stb..Annyira azért nem érdekesek szerintem ezek a karakterek hogy a 70s évektől csak az ő történetük körül forogjon a Star Wars.

Erre remek példa volt a KOTOR, hogy esetleg lehetne mást is elmesélni, más korban.

De igaza van az elsőnek, szerintem is ez lesz, most jóideig az utolsó buckalakóig mindenki kap egy sorozatot.

2021. nov. 4. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Más korszakból jön az Acolyte sorozat (High Republic éra). Ennyi jelenleg. Meg biztos folytatják a 9.rész utáni eseményeket, szerintem a Rogue Squadron filmmel
2021. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!