Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, amit még...

Keresek egy filmet, amit még az 90-es években láttam. Nemsok maradt meg belőle, az eleje talán egy kastély, vagy vár sziluettjével kezdődött, ahol az ablakokba fény cikázott. A vége talán a bástyán állt a láncait csörgető a szellem. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Tényleg régi, még anno VHS-en volt meg. Csak azóta eltelt sok-sok év és az emlékek megfakultak a VHS meg már a múlté...


Segítségeteket előre is köszönöm!



2021. nov. 5. 00:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a filmet, csak éppen nem magyarul. Esetleg ha valakinek van ötlete... https://www.youtube.com/watch?v=QCzs9eJIMHM
2021. nov. 8. 00:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Így már megvan! Ötlet??! Hahh.. csak be kellett guglizni a cseh címét, ami ott van, és egyből kidobta magyarul!

A canterville-i kísértet (1986) Az angol címe pedig, ha érdekel: The Canterville Ghost.

Oscar Wilde 1887-ben megjelent novellája alapján készült a film.

2021. nov. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Válaszodat nagyon köszönöm!

Úgy vélem egy picit félre értettük egymást. A canterville-i kísértet nagyjából meg volt, a film cselekménye alapján, csak ezt a feldolgozást nem találtam eddig. Nekem konkrétan ez a verzió kellene, magyar szinkronnal. A helyzet az, hogy elő kerestem a VHS kazettákat a padláson és kb. a film felétől van csak meg a szalagon, és magyar szinkronnal.

Ezen képek alapján tudtam beazonosítani google képtalálatok segítségével a korábban elküldött dzsátubi link alatt található eredeti nyelvű verziót. Ebből a linkből [link] indultam ki, míg eljutottam a youtubéra.

2021. nov. 8. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem talatam sehol az ncore-on csak egy magyar verzio van Bodrogi Gyulaval meg egy 2001-es rajzfilm
2021. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a fáradozásodat!
2021. nov. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!