Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Új vagyok és azért regisztrált...

Új vagyok és azért regisztráltam, mert elfelejtettem egy film címét, amit most újra meg akarok nézni. Pár részletre emlékszem belőle, tudnátok segíteni, mi a film címe?

Figyelt kérdés
Mint mondtam, csak pár részletre emlékszem belőle, egy romantikus filmről van szó, és annyi van még meg, hogy valahol az erdő közelében él egy kamasz fiú és egy kamasz lány és barátok lesznek és együtt bejárnak az erdőbe egy kis faházikót építeni és oda úgy jutnak el hogy egy kötélen átlendülnek egy patak felett és nagyon közel kerülnek egymáshoz. Emellett még annyira emlékszem hogy a lány valahogyan meghal, ha jól emlékszem leszakad a kötél amelyiken át kell lendülniük és a fiú tán éppen szobát fest... meg talán a fiúnak volt még egy lány testvére is, egy húga, és a végén neki épített valamit a fiú az erdőben és ez vigasztalta meg a lány halála után. Bocsi hogy csak ennyire emlékszem belőle és ilyen zagyván írtam le, bár meglenne több részlet. Próbálkoztam interneten rákeresni és próbáltam weboldalakat, de nem működött. Már csak Ti maradtatok nekem szóval ha tudnátok segíteni nagyon hálás lennék :D

2021. nov. 7. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. nov. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!