Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Flux lehet az eddigi legnagy...

A Flux lehet az eddigi legnagyobb esemény a Doctor Who történetében?

Figyelt kérdés

Igaz, eddig csak 2 rész jött ki, és még van hátra 4 ebből az évadból, de eddig nagyon tetszik. Teljesen más szinten van az előző kettőhöz képest. égre Joddie Whittaker is tudott egy kis mélységet adni a karakternek. A főgonoszokról meg ne is beszéljünk, nekem nagyon bejön ez a hidegvérűség Swarm-ban.


Tudom, már volt pár darab eléggé nagy esemény, az új Doktor érában is, de a jelenlegi lehet a legnagyobb? Mármint eddig a legnagyobb események időújraírások vagy javítások voltak (pl Nagy Bumm 2), meg inváziók. Habár az idő azért sokkal jobban érinti az univerzumot is, mintsem csak egy invázió. Viszont most nem csak, hogy megváltoznak a dolgok, hanem az univerzum konkrétan kitörlődik (legalábbis egy jelentős része).


Amúgy nektek mi a véleményetek eddig az új évadról? :)



2021. nov. 9. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sem láttam még minden részt, de nekem is tetszik.

Viszont ha ki fog derülni, hogy kik a Doktor szülei, akkor lehet egy életre kaszálni fogom a sorozatot.

2021. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!