Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyre több pl. Netflixes...

Egyre több pl. Netflixes filmben, sorozatban mutatnak meztelen vagy félmeztelen testeket. Téged zavar, ha a pároddal filmeztek/sorozatoztok és Ő nézi ahogy mutatják mondjuk a nő fenekét, cicijét vagy ez kicsit sem zavar téged?

Figyelt kérdés

Engem eleinte zavart, eltakartam a szemét stb. De nem is olyan sok idő alatt már egyáltalán nem zavart és együtt nézzük ezeket a jeleneteket, sőt néha ki is elemezzük. Ti hogy vagytok ezekkel a részekkel? (A kérdés nem szexista akar lenni csak valóban érdekel, hogy más párokra hogyan hatnak ezek a jelenetek).


22/L



2021. nov. 12. 07:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
60%
Nem azért takartad el a szemét, mert mondjuk az a cici szebb volt mint a tied, és féltékeny voltál?
2021. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
18%

ha nem áll fel rá és nem egyértelmű, hogy jobbnak tartja nálam (pl edzz, hogy ilyen feneked legyen, vagy rakass be szilikont) addig nem zavar


ha viszont kisebbségi komlexust generál, én hagyom ott azonnal


egy ilyen jelentéktelen dolgon, mint filmnézés is el lehet csúszni és mindkét félen múlik

2021. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!