Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tiltott szerelemben Bihter...

A tiltott szerelemben Bihter szerelemből ment hozzá Adnanhoz?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég láttam, így már nem emlékszem. Azt mondta, hogy szereti Adnant, de ez csak sima szeretet volt, vagy szerelemmel szerette? Ha meg csak sima szeretet volt és nem szerelem akkor miért ment hozzá? Hisz találhatott volna egy korban hozzáillőt is.

2021. nov. 18. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Firdeusnak tetszett Adnan, Bihter mérges volt az anyjára, bosszúból ment a pasihoz. Jött a lánykérés, az asszony már mosolygott, hogy ő lesz megkérve, de hát nem.. Bihter egy percig nem volt szerelmes. Behlüllel kár, hogy nem jöttek össze, olyan jól mutatnak együtt...


Én nemrég kezdtem el újra nézni. Az izaura tévén olyan béna időpontban van, legtöbb rész ki is maradt. Mondjuk egyszer már láttam nagyon rég. De most olyan jó, nem tudok leállni vele 🙂 és ez a Behlül, eddig nem tetszett, most meg jajjjjj 😍😍😍

2021. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bihter szereti Adnant, de nem szerelemmel. A sorozat kezdete előtt meghalt Peyker és Bihter apja, Melih, aki hatalmas adósságot hagyott rájuk. Bihter ebből is akart menekülni, plusz az anyján bosszút állni, aki megcsalta az apját és az apja amiatt halt meg.

Szereti Adnant, de szerelemmel Behlült szereti.

2023. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!