Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is Tom Holland és...

Szerintetek is Tom Holland és Zendaya kapcsolata megjátszott, erőltetett és átlátszó, mint anno Kristen és Robert kapcsolata?

Figyelt kérdés

Sztem az. A filmben semmi kémia nincs köztük, nem fog meg MJ és Peter viszonya, nagyon érdektelen a történetük.

Andrew Garfield és Emma Stone olyan jó kis pár volt a Csodálatos Pókemberben, jó volt rájuk nézni. Ők tuti, hogy együtt voltak, ahogyan Nina Dobrev és Ian Somerhalder is. Amikor szétmentek már nem volt jó nézni a TVD-t, mégha a sorozatban együtt is voltak.

Emlékszem, hogy a két színész között nem volt meg az összhang, a kémia a vége fele és az egésznek annyi lett. Utánanéztem és kiírta a Google, hogy szakítottak. Már a sorozat nézése közben észre lehetett venni a feszültséget, hiába színészek.

Eleve úgy válogatják őket, hogy passzoljanak, ezért lesz annyi szerelmes pár a film után/alatt. Mondjuk néha megjátszák pl. Alkonyat (Bella és Edward kapcsolata már a filmben nem fogott meg, hűvös, semleges viszony) és most sztem a Pókembernél is ez a szitu.

A The 100 sorozatban Bellarke-t shippeltem az elejétől, érezni lehetett a vonzalmat, ami köztük van. Sajnos nem jöttek össze a karakterek, de a színészek igen, összeházasodtak. :D Mindig is tudtam, hogy nagyon is összeillenek. Szóval sztem lehet látni a képernyőn.

A való életben is látszódik, ha vki tudja értelmezni a testbeszédet és figyel a többi emberre. Kik a kamuk, kik az igazi szerelmesek.



2021. dec. 30. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Nem.
Igen.
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Hű de nagyon belelátsz te mindent képernyőn látott emberek életébe.

Uri Geller megirigyelne.

Az Izaura tv ezután adná a szerződést. :D

2021. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért neked nincsenek kedvenc sorozatos/filmes/könyves shipjeid?

Amik felkapott shippek YouTube-on/Tiktokon/Facebookon valamiért azok, millió emberek nézik, csak nem téved annyi ember?

TVD Delena mai napig népszerű, a sorozatot vitte a hátán, fanvideók több milliós nézettséget értek el. Vmit csak tudtak a producerek.

2021. dec. 30. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Arról, hogy Peter és MJ kapcsolata olyan semmilyen nem a színészek, hanem az írók tehetnek.
2021. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Uramatyám hogy lehet ezen ennyit filozofálni?
2021. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom meg van e játszva, minden estre szerintem illenek egymáshoz. És Tom már egyik régi interjubam mondta, hogy az első celeb aki tetszett neki Zendaya. És nem csodálom Zandaya gyönyörű. Szerintem csak Zandayan függ, hogy lett e belőle kapcsolat, és a személyiségét ismerve és azt tudván, hogy nem szereti azt ha megszerkesztik a képeit (ebből kiindulva nem szeret becsapni másokat, és szeret autentikus lenni) ezért azt mondom, hogy szerintem simán lehet közöttük valami, de aztán ki tudja a pénzért már csináltak hülyébb dolgokat is.
2021. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A filmben nincs kémia mert nincs olyan közös jelenetük. Mindenhol olyan kínosak együtt. Igazi tini szerelem. Élőben interjúkban láthatod hogy igazán van kémia közöttük. Ennek semmi köze a filmekben játszott SZEREP-hez. Elvégre nem bszhatnak a filmben ha nincs benne a forgatókönyvben
2021. dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként meg annyit hozzátennék, hogy inkább örüljünk neki, hogyha a mai világban két ennyire híres ember nem teregeti ki a magánéletét és az jön le bárkinek, hogy megjátszott. Elmondta Holland, hogy ez az ő dolguk. Ennek semmi köze a színészkedéshez, hadd csináljanak azt, amit akarnak.

Szerintem az instagram meg facebook világában ez inkább becsülendő, mert amúgy rengetegen hakniznak ezzel. Szimpátialájkokat gyűjtögetnek, végigjárják az újságokat stb.

2021. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ő kapcsolatuk minden csak nem megjátszott. :D. Nézz meg néhány friss interjút velük, kevés annál aranyosabb van most a neten.

Az, hogy a filmben MJ meg Peter ilyen az azért van mert a karaktereik így lettek megírva, ilyen kínos tiniszerelmet próbálnak bemutatni. A szerep és a való élet egyáltalán nem ugyanaz. Az előttem szólóval pedig teljesen egyet tudok érteni, hogy le a kalappal előttük, hogy nem teregetik ki a kapcsolatukat. Szerintem, ha júliusban nem buknak le a paparazzi képekkel, akkor mai napig csak spekulációk lennének velük kapcsolatban, mert mindketten eléggé szűkszavúak ami a magánéletüket illeti.

2022. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rit8 ***** válasza:
100%
szerintem nem megjátszot
2022. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor én leszek a ritka kivétel: szerintem is borzalmas az egész, tényleg kb. annyi kémia van köztük mint annak idején Anakin és Padmé között a Klónok támadásában, magyarán nulla...

Mondjuk színésznek is pont olyan borzasztó mindkettő, szóval ha innen nézzük akkor meg összeillenek.

A sztori szerint amúgy is a csávónak azzal a csajjal kellett volna összejönnie akinek a keselyűember (Michael Keaton) volt az apja. Ez a kapcsolat amellett hogy nulla kémiával bír, a semmiből lett előrángatva, fel se volt vezetve, ez a csaj az első részben egy különc, magának való, bunkó csaj volt, a másodikban meg már hirtelen a nagy istennő...

Amúgy az egész Pókember vonal borzasztó, a régi Tobey Maguire féle trilógia mérföldekkel jobb volt azzal együtt hogy az se volt egy mestermű finoman szólva. A színészek meg ebben az új szériában harmat gyengék, egyértelműen az új Marvel filmek mélypontjai a Pókember filmek, és még akkor annak idején a Marvel kapitányt szidták hogy rossz. Akit egy Oscar-díjas, zseniális színésznő játszott el. Ettől a Pókembertől meg el vannak ájulva, mikor a csávó annyira ripacs, hogy egy Steven Seagal hozzá képest színészóriás.

Ha az új filmekből jó fiatalt akarunk találni, akkor a Fekete özvegyben a Jelenát játszó lány, na ő igen, benne van kakaó rendesen, ő tehetséges, laza, ő király színész. Ezt a Pókemberes gárdát inkább el kellene felejteni, Parkert, a csaját meg a nagydarab haverját egyaránt, mert szekunder szégyent okoz amit művelnek színészkedés címszó alatt...

2022. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!