Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttad a Beszélnünk kell...

Láttad a Beszélnünk kell Kevinről című filmet? Mi a véleményed a történetről?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor olvasd el valahol a tartalmát.


"Kevin...egy napon íjával lelövi apját és húgát, majd az iskolában több gyerekkel is végez. Börtönbe kerül..."



2022. jan. 11. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen láttam 2x is,már régen. Sajnáltam, hogy nem szinkronos. Durva és sokkoló film. Az anyuka se semmi,ijesztő Kevin is. Nem ajánlanám mindenkinek, hogy megnézze. Tabu témát is veszeget; anya fia kapcsolat / mennyire szereti stb
2022. jan. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az jött le a filmből, hogy Kevin született pszichopata volt. Az anyja is érdekes volt, mikor megszületett, de valahol azért próbálkozott és én sajnáltam, hogy ennyire kivetette a társadalom, mert azért én nem érzem úgy, hogy ez teljes mértékében az ő hibája lett volna. Kevin… nem tudom róla mit mondhatnék róla (beteg volt, és hányan vannak köztünk is ilyenek :O). Összeségében egy nehéz témát dolgoz fel, de nekem tetszett, ahogy fokozatosan adagolták az eseményeket, jó film. Bár a könyv jobban tetszett
2022. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!